emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Klasyka Balet i taniec klasyczny Russian National Ballet - Kostroma

Russian National Ballet - Kostroma

Organizator: Filip Premium

Russian National Ballet - KostromaO wydarzeniu

O wydarzeniu

ZMIANA DAT Uprzejmie informujemy, że trasa Russian National Ballet - Kostroma, zaplanowana na listopad 2021, zostaje przeniesiona na przyszły rok. Zakupione bilety zachowują ważność w nowych terminach. 

 

Serdecznie zapraszamy na występ jednego z najlepszych zespołów tanecznych - Russian National Ballet! Russian National Ballet - Kostroma bilety na spektakle już w sprzedaży.

Russian National Ballet spektakle 2022:

  • Łódź - Teatr Wielki w Łodzi

Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu ponownie jeden z najlepszych zespołów świata – Russian National Ballet Kostroma. Pomimo, że zespół na światowych scenach występuje od dawna to Polskę odwiedzi dopiero po raz trzeci, w listopadzie 2021 r. Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny na równi z baletem Moisiejewa i Bieriozką.

 

Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jak im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.

 

Nowy program prezentowany przez Russian National Ballet Kostroma zawiera oprócz tradycyjnych tańców i muzyki z Rosji również wspaniałe opracowania kultury Chin, Grecji, Węgier, Norwegii, Kuby i Irlandii, pokazanej przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów.

 

Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów – to będzie wielkie, niepowtarzalne show, niezapomniana wycieczka po kilku kontynentach. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru. Gwarantujemy wspaniałe przeżycia.

 

Rosyjski Narodowy Balet bilety na spektakle dostępne na eBilet.pl!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też