Grand Kyiv Classical Ballet - Jezioro Łabędzie

Grand Kyiv Classical Ballet - Jezioro Łabędzie

SPRAWDŹ BILETY

UWAGA! Wydarzenia zaplanowane na 20.07 w Rzeszowie i 25.07 w Kielcach zostały odwołane! 

 

Grand Kyiv Classical Ballet, rozpoczął swoją działalność koncertową w 2014 roku od trasy koncertowej po Francji, która nosiła tytuł "gwiazdy światowego Baletu" ponad 35 koncertów galowych w ciągu półtora miesiąca! Po udanej ofercie na rynku baletowym pojawiło się wiele ofert koncertowych na całym świecie. Ameryka, Chiny, Hiszpania, Holandia, Polska, Norwegia, Belgia i wiele innych. Bilety na Grand Kyiv Classical Ballet już w sprzedaży.

Grand Kyiv Classical Ballet Jezioro Łabędzie

W związku z rosyjską agresją i stosownymi sankcjami, organizator podjął decyzję o zastąpieniu zespołu baletowego rosyjskiego baletu klasycznego podczas lipcowej trasy koncertowej.

 

W tej chwili osiągnął porozumienie z Kijowskim zespołem baletowym-odpowiednim wysokim kunsztem i statusem, Grand Kyiv Classical Ballet, z udziałem znanych mistrzów baletu na świecie - primabaleriny Ekateriny Kuchar i solisty Aleksandra Stojanowa.

 

Trupa jest obecnie w trasie koncertowej we Francji i z przyjemnością przyjęła propozycję przedstawienia spektaklu Jezioro Łabędzie w Polsce podczas lipcowej trasy koncertowej. Wszystkie bilety zakupione wcześniej na rosyjski balet będą obowiązkowo ważne. Część środków uzyskanych za sprzedane bilety zostanie przekazana na pomoc armii Ukrainy.

 

W repertuarze  prawie cały klasyczny repertuar "Jezioro łabędzie"," Dziadek do orzechów"," Don Kichot"," Gisele","Królewna Śnieżka".... Dekoracje i kostiumy są tworzone przez najlepszych rzemieślników z Kijowa z Opery Narodowej Ukrainy. 

 

Dyrektor i solista Grand Kyiv Classical Ballet, artysta ludowy Ukrainy Oleksandr Stojanow, wraz z żoną Primą baletnicą Katarzyną Kuchar nadal ze swoim zespołem podbijają światowy rynek sztuki baletowej.

 

Cała Kijowska trupa składa się z uznanych mistrzów baletu klasycznego o najwyższym poziomie światowej klasy umiejętności wykonawczych.

 

Ekaterina Kuchar i Alexander Stojanov są jedną z najbardziej znanych par baletu klasycznego. Ich duet jest zawsze hymnem ideału. Krucha jak statuetka Katarzyna i emocjonalny, latający po scenie Aleksander. Ich para taneczna jest kochana za ryzykowne i łatwe wsparcie oraz prawdziwe emocje, które dają na scenie.

 

Ekaterina Kuchar-Prima-baletnica Opery Narodowej Ukrainy, artystka ludowa Ukrainy, laureatka międzynarodowych konkursów. Jest zapraszana do tańca na najlepsze sceny baletowe na świecie. Ekaterina jest baletnicą ze specjalnym pismem, stylem, który potrafi przekazać nie tylko tekst taneczny, ale także głębokie doświadczenia swojego bohatera za pomocą swojego ciała i dramatycznego talentu.

 

Aleksander Stojanów-Premier baletu Opery Narodowej Ukrainy, artysta ludowy Ukrainy, laureat międzynarodowych konkursów. Jest motorem współczesnego baletu, rozwija prawdziwą sztukę wysoką. Jego łatwy skok, technika i emocjonalność sprawiły, że stał się ulubieńcem wielu fanów sztuki baletowej.

O spektaklu Jezioro Łabędzie

"Jezioro łabędzie" to światowy balet, który od ponad 100 lat zachowuje swój prymat w sercach widzów. Jako symbol ten spektakl wielu ludzi kojarzy się ze sztuką baletową. Dziś "Jezioro łabędzie" jest ozdobą w repertuarze prawie wszystkich głównych teatrów na świecie.

 

Balet powstał na podstawie starożytnej Niemieckiej legendy opowiadającej o pięknej księżniczce Odette, którą czarownik Rothbart zamienił w łabędzia swoją klątwą. Jest to mistyczna historia opowiedziana pod motywami genialnej muzyki Piotra Czajkowskiego i oparta na kontrastach walki światła i ciemności, Odette z Odylia. Gdzie dobro triumfuje nad złem.

 

Czas trwania prezentacji 2 godziny, w dwóch oddziałach i 1 przerwa.

 

Z nadzieją zrozumienia zaistniałej sytuacji, organizatorzy trasy koncertowej.

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Grand Kyiv Classical Ballet - Jezioro Łabędzie
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Grand Kyiv Classical Ballet - Jezioro Łabędzie BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/