Coppelia

Coppelia

Coppelia w Warszawie. Zapraszamy na balet do Terminalu Kultury Gocław już 08 i 09 maja. Coppelia bilety już w sprzedaży. 

Coppelia - balet dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Wiek widza: od 4 do 100 lat

Czas trwania: 85 minut (2 akty przedzielone przerwą 15 minut)

 

Coppelia to sympatyczny spektakl zarówno dla najmłodszych dzieci jak i dorosłych widzów. Opowieść o przygodach szalonego Doktora Coppeliusa, który w swojej pracowni tworzy wspaniałe, ludzkiej wielkości lalki. Jedna z nich

- tytułowa Coppelia, nie różni się niczym od zwykłej dziewczyny i przez przypadek zrobi wielkie zamieszanie w całym miasteczku. Balet przepełniony jest komicznymi scenami jak i tymi wzruszającymi. Piękne, kolorowe kostiumy, scenografia, muzyka oraz taniec przeniosą Was w zaczarowany świat lalek, tańca i miłości, której oczywiście nie może zabraknąć w każdym balecie.

 

Muzyka: L. Delibes

Choreografia oparta na oryginalnej wersji Arthura Saint-Leon i Mariusa Petipy

Libretto: Ch. Nuitter, A.S. Leon, według opowiadania E.T.A. Hoffmana Piastun

Kostiumy i scenografia: Les Ballets de Pologne

Obsada: zespół Les Ballets de Pologne z udziałem dzieci ze Szkoły Baletowej Les Ballets de Pologne

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Coppelia
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/