Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

Podaj Serce

Organizator: Universitatis Varsoviensis

Podaj SerceO wydarzeniu

O wydarzeniu

Tancerze wraz z kadrą artystyczną Teatru Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” zapraszają na wyjątkowy koncert, zwieńczający akcję charytatywną „Podaj Serce” na rzecz osób chorych na stwardnienie rozsiane. Bilety na koncert Podaj Serce już dostępne.

Prezentacje sceniczne z przygotowanego na tę okazję repertuaru „Warszawianki” wypełnione będą licznymi loteriami i licytacjami z udziałem publiczności. Dochód w całości przeznaczony zostanie na Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego. Udział w koncercie to wspaniała okazja do obejrzenia niezapomnianego widowiska taneczno-muzycznego oraz otworzenia serca na drugiego człowieka, bo „dobro wraca”.

O akcji Podaj Serce

Akcja organizowana przez Teatr Tańca UW „Warszawianka” swój początek miała już w 1999 r. Przez lata akcję wspierały takie osobistości jak m.in.: Anna Dymna, Katarzyna Grochola, Agnieszka Holland, Irena Santor, Anna Seniuk, Justyna Steczkowska, Agustin Egurrola, Piotr Galiński, Wojciech Kilar, Michał Lorenc, Leszek Możdżer, Stanisław Soyka czy Grzegorz Turnau.

Teatr Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka”

Teatr Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” to ceniony zespół artystyczny, który od lat przyczynia się do promocji kultury polskiej zarówno w kraju, jak i za granicą. Tworzą go utalentowani młodzi ludzie – grupy dziecięce, młodzieżowa i studencka, z wykwalifikowaną i cenioną kadrą artystyczną. Repertuar „Warszawianki” obejmuje m.in. różnorodne pieśni, tańce i widowiska, prezentując bogactwo tradycji z różnych regionów Polski. Teatr działa i zachwyca już ponad 50 lat.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też