Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival

ISMO

Organizator: FKP Scorpio Poland Sp. z o.o.

ISMOO wydarzeniu

O wydarzeniu

ISMO w Polsce! Zapraszamy 15 października do warszawskiej progresji. ISMO bilety już dostępne.

ISMO informacje

Jako niezwykły obserwator, ISMO potrafi sprawić, że ludzie dostrzegają znane rzeczy na nowo dzięki jego niepowtarzalnej perspektywie. ISMO rozpoczął karierę komediową w 2002 roku w swoim rodzinnym kraju, Finlandii, stając się jednym z najbardziej topowych komików w kraju. To tam ISMO napisał i zagrał w dwóch sezonach swojego własnego sitcomu, ISMO, a także nagrał cztery specjalne DVD od 2008 do 2016 roku.

Komik zadebiutował w Stanach Zjednoczonych w 2014 roku w klubie Laugh Factory w Hollywood, gdzie zdobył tytuł "Najzabawniejszej Osoby na Świecie". W grudniu 2015 roku przeniósł się z Finlandii do Los Angeles i od tego czasu występuje przed wyprzedanymi widowniami na całym świecie, w tym w USA, Kanadzie, Australii, Meksyku i Europie. ISMO zwrócił na siebie także uwagę na największych festiwalach komediowych, takich jak: Just For Laughs (Montreal, Toronto i Bermuda), Sydney Comedy Festival, Melbourne Comedy Festival, Edinburgh Fringe i The New Zealand International Comedy Festival. Komik regularnie występuje w klubach w Los Angeles i jest głównym gościem występów w całych Stanach Zjednoczonych.

W 2019 roku pojawił się w kilku odcinkach programu Bring The Funny w stacji NBC. Współpracował z Merriam Webster nad wydaniem cyfrowego serialu komediowego, w którym żartuje z języka angielskiego. Pojawił się również w programie Last Call with Carson Daly w NBC i stał się pierwszym fińskim komikiem, który wystąpił w programie Conan w 2018 roku. Fragment występu Ismo w programie Conan stał się jednym z najczęściej oglądanych wystąpień w późnych godzinach wieczornych, osiągając ponad 70 milionów wyświetleń.

CYTATY MEDIALNE

"Główny punkt wieczoru. Jego obserwacyjny humor z fińskim akcentem można winić za zalane maskarą łzy. Podniósł ocenę show nie tylko z pięciu gwiazdek, ale do pięciu gwiazdek michelina - czołówka"

- Stuff Entertainment –

"Leikola to skandynawski Mitch Hedberg; dziwak z kilkoma dodatkowymi zwrotami" 

- The List –

"Wspaniały ambasador stand-upu" 

- Three Weeks –

"Jak na człowieka posługującego się drugim językiem, Ismo Leikola jest niesamowicie

trafny, charyzmatyczny i zabawny" 

- The Dubliner –

>>English description below<<

Zobacz więcej

Podobne wydarzenia

Zobacz też