Dominika Gwit "Dystans albo wszyscy umrzemy"

Dominika Gwit "Dystans albo wszyscy umrzemy"

Zapraszamy na zabawny stand-up muzyczny w wykonaniu Dominiki Gwit. Dominika Gwit bilety na stand-up Dystans albo wszyscy umrzemy już w sprzedaży.

Stand-up Dominiki Gwit daty

O stand-upie Dominiki Gwit

Dystans albo wszyscy umrzemy, to stand-up muzyczny w wykonaniu Dominiki Gwit. 

Aktorka w zabawny sposób opowiada o życiu i o tym , dlaczego dystans do siebie i świata może polepszyć nam jakość życia! 

Historie z życia wzięte, okraszone są największymi hitami polskiej piosenki. 

Usłyszymy m.in. takie szlagiery jak Boskie Buenos, Gdzie Ci mężczyźni, Ramię w ramię czy Dobranoc panowie. 

Będzie dużo śmiechu i wzruszeń, a przede wszystkim życiowy dystans, którego wszyscy tak bardzo potrzebujemy!

 

Autorem scenariusza jest mistrz słowa i gwiazda polskiego kabaretu Robert Górski

Fortepian: Jacek Subociałło.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Dominika Gwit "Dystans albo wszyscy umrzemy"
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/