Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Rewie | Show PpW: "Ewenement Haze"

PpW: "Ewenement Haze"

Organizator: Pałac Bażantarnia

PpW: "Ewenement Haze"O wydarzeniu

O wydarzeniu

Warszawski Ewenement, po raz pierwszy w Pradze Centrum! Piwo, krew i przemoc - czy jest lepszy sposób na tegoroczne 4/20? No oczywiście że nie, bo najbardziej hardcorowy wrestling w Polsce, powraca już 20 Kwietnia z galą PpW: Ewenement Haze!

PpW: "Ewenement Haze"

Ale czas na konkrety, w walce wieczoru nowy mistrz PpW - Bill Feager, będzie bronił swojego tytułu w walce z producentem PpW - Mister Z! To nie jedyna walka mistrzowska, bo do Warszawy powraca potężny mistrz Ultraviolent - Stanisław Van Dobroniak, który pokaże wszystkim jabroni's, jak robi się deathmatche w Polsce! A to dopiero wierzchołek góry lodowej, bo na 4/20 czeka na was aż 6 meczy w tym m.in. (PpW-woski) debiut najlepszego tag-teamu w historii naszego kraju - Pure Gold czy walka w stypulacji, jakiej jeszcze nie było - Cirtical 4/20 Ladder Match, czyli 4 osobowe starcie z drabinami, o wyjątkowo specyficzną stawkę. A to wszystko na plenerowej przestrzeni Pragi Centrum, tuż obok Metra Szwedzka.

Reszty będziecie dowiadywać się na bieżąco, więc wbijajcie na nasze wydarzenie na fb, żeby nic nie przegapić, i widzimy się już 20.04.2024 na PpW: Ewenement Haze

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też