Na czasie

voucher-kinowy-heliosopener-festivalhans-zimmerskoki-narciarskiegala-kswbody-worlds-vital
Home Widowiska Rewie | Show Prague Burlesque & Mercy Brown Grand Gala

Prague Burlesque & Mercy Brown Grand Gala

Organizator: MiR Catering Mazgaj,Rydzek,Tomczyk S.C.

Prague Burlesque & Mercy Brown Grand GalaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Mercy Brown ma zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkową galę burleski, która odbędzie się 12 listopada w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. W rolach głównych: Miss Cool Cat, Michelle Marvelous, Coca Valente, Monina, drag-queen Janny Jill, fantastyczne Ritzy Dancers oraz genialny prowadzący i wokalista - Sonny Vargas. Prague Burlesque & Mercy Brown Grand Gala bilety już w sprzedaży.

Prague Burlesque & Mercy Brown Grand Gala informacje

Szykujcie się na wyrafinowane show pełne ekskluzywnej mody, satyrycznego humoru i charakterystycznej muzyki lat 20. i 30. XX wieku. Dajcie się ponieść zmysłowemu pięknu i fantazjom w historycznym wnętrzu Teatru Słowackiego!

Prague Burlesque Grand Gala to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, podczas którego będziecie mieli okazję uczestniczyć w niezwykłym show, stworzonym przez najlepszych artystów sceny burleski w Europie. Celebrację wieczoru dopełnią koktajle serwowane przez Mercy Brown - prekursora barów speakeasy w Polsce, umieszczonego na liście 50 Best Discovery 2021 i wyróżnionego nagrodami Cocktail Bar Of The Year 2017 & 2018.

Harmonogram wydarzenia:

  • 18:00 Otwarcie drzwi Teatru / kieliszek szampana GH Mumm na wejściu
  • 18:00 - 20:00 BEFORE PARTY*: 4 koktajl bary Mercy Brown + Oyster & Champagne Bar
  • 20:00 pierwsza część Prague Burlesque Show
  • 21:30 druga część Prague Burlesque Show
  • 22:00 AFTER PARTY*: zagra DJ Gromee
  • 24:00 zakończenie imprezy

 

*BEFORE & AFTER PARTY we foyer i westybulu Teatru

Prague Burlesque

Tutaj kostiumy i muzyka łączą się, porywając publiczność w psychodelicznej przygodzie, z Sonnym Vargasem wyznaczonym w roli mistycznego przewodnika. Praga zawsze była magnesem dla poszukiwaczy magii i prawdy. Dramat i wyrafinowane uwodzenie – to słowa kluczowe Prague Burlesque!

Prague Burlesque to najsłynniejsza trupa burleski w Czechach, założona w 2007 roku przez Davida N. Jahna, czyli Sonny'ego Vargasa. W swojej historii jej twórcy przebrnęli przez wiele fascynujących rozdziałów: od oryginalnych klubowych nocy, przyjęcia prywatne, aż po ekskluzywne imprezy firmowe. Dzisiaj artyści Prague Burlesque wyznaczają nową jakość burleski w Europie i są cotygodniowymi rezydentami Teatru Królewskiego w Pradze. Występują gościnnie również w Wiedniu, Monachium, Zurychu, Warszawie i Bratysławie. Prague Burlesque to jedyny autentyczny pokaz w Europie Środkowej przesuwający granice wodewilu, burleski i komedii.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też