Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Widowiska Rewie | Show Łukasz Płoszajski "Haker umysłu"

Łukasz Płoszajski "Haker umysłu"

Organizator: ESKANDER

Łukasz Płoszajski "Haker umysłu"O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

O spektaklu Haker Umysłu 

Jego zdolności manipulowania umysłem wprawiają w osłupienie nie tylko widzów ale i naukowców. Niezwykła atmosfera tego show wprawi Cię zarówno w totalne zaskoczenie jak i szczery śmiech. Największe stacje telewizyjne i firmy z całego świata zapraszały Hakera Umysłu by zaprezentował im swoje możliwości, teraz to Ty będzie mógł wejść w ten niezwykły świat i przekonać się do czego jest zdolny ludzki umysł. 

Dorota Wellman w DDTVN doświadczyła za jego sprawą doświadczyła zjawiska telepatii. Ryszard Rembiszewski trafił swoją pierwszą 6 w Lotto a Krzysztof Ibisz w eksperymencie online odgadł zapisane cyfry w zamkniętej kopercie. Wszystkie te filmy możesz obejrzeć na TikTok oraz YouTube Hakera Umysłu.

Teraz Ty zobaczysz jak zostaną odkryte Twoje myśli a to co pozornie niemożliwe stanie się realne. Występ Hakera Umysłu to nie tylko pokaz niesamowitych umiejętności, ale również unikalna i fascynująca przygoda w głąb samego siebie, która zapadnie Ci w pamięć na zawsze. Całe show to interakcja z publicznością, pełna niezwykłych zwrotów akcji, których Ty staniesz się bohaterem. Nie przegap okazji i weź udział w show jakiego w Polsce dotąd nie było. 

Gwarantujemy rozrywkę dla indywidualnych widzów jak i firm, które chcą zaoferować swoim pracownikom lub klientom wrażenia nieporównywalne z niczym innym. Telepatia, jasnowidzenie, superpamięć, przewidywanie przyszłości- to wszystko wydarzy się na Twoich oczach.

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też