Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Widowiska Kabarety Mistrzowie Kabaretu

Mistrzowie Kabaretu

Organizator: Booking Place Sp z o.o.

OpisArtyści

Opis

Mistrzowie Kabaretu wracają na deski sceny Spektaklove! 8 i 9 września zrealizowane zostaną kolejne odcinki programu dla Telewizji WP. Mistrzowie Kabaretu bilety już w sprzedaży.

 

Uwaga: Rejestracja telewizyjna – zakup biletu jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku. Organizator ma prawo do zmiany miejsca uczestnika na inne wskazane. Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie.

Formacja Zwierzęta

Formacja Zwierzęta to sceniczny projekt komediowy stworzony przez Bartosza Gajdę, Wojtka Kamińskiego, Karolinkę Kuras, Wojtka Tremiszewskiego i Mimiego Zenknera. Byłych członków kabaretów: Jurki, K2, Limo, Łowcy.B oraz aktualną członkinię Kabaretu Zachodni. Wspólnie łączą na scenie kabaret, impro i stand-up.

 

Zwierzęta są nie do końca oswojone więc spodziewajcie się niespodziewanego. Może być dziko. I śmiesznie. Przede wszystkim śmiesznie. No i jeszcze ludzko. Formacja Zwierzęta to najbardziej ludzka formacja wśród zwierząt.

Kabaret Paranienormalni

Niezwykła trasa VIP TOUR przygotowana w ramach obchodów 15-lecia Paranienormalnych zawita do Małej Warszawy, w ramach nagrań Mistrzów Kabaretu dla telewizji WP.

 

Już 8 września obok Roberta Motyki i Michała Paszczyka wystąpią Olga Borys, Kuba Wons oraz Jarek Pająk.

Widzów zaskoczą zupełnie nowe postaci i ich historie, bo na pewne rzeczy nie można być przygotowanym. Na przykład na globalną pandemię czy tornado z hormonów piętnastolatka. A co robi 15-latek kiedy jest kabaretem? Obraca wszystko w żart! Kiedy nawet lasy zostają zamknięte, w artyście budzi się wena. Program przygotowany na realizację telewizyjną obfituje w niespodzianki. Poza nowymi składami w hitach kabaretu, nie zabraknie oczywiście premierowych skeczy.

 

Czas trwania wydarzenia: 210 minut (z 30 minutową przerwą) 

Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi na scenie istnieje wystarczająco intensywnie, by zrozumieć, że aktorstwo to nie tylko zawód, przyjemność, ale też służba.

 

Lata zaprzeczania, że nieee, że gust trzeba kształtować, na scenie nie pajacować, Hrabi oddaje się w pełni w ręce publiczności.

Program „CYRKUŚNIKI" to przyzwolenie, czego sobie Państwo życzą – proszę bardzo. Zrobimy wszystko. „Do usług" – to motto spektaklu. Liczymy tylko na mądrość naszych widzów, i na to, że będziemy potrafili schlebić.

 

Występują: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch

 

Czas trwania: 100 minut 

Kabaret Chyba

Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Artyści tworzą na scenie mieszankę wybuchową, co publiczność nieustannie potwierdza wybuchami śmiechu. Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). W Małej Warszawie kabaret zaprezentuje swoje najzabawniejsze skecze i piosenki. 

 

Występują: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz oraz Magda Gumulec.

 

Czas trwania: 100 minut 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn