ATMASFERA Kabaret Super Show

ATMASFERA Kabaret Super Show

SPRAWDŹ BILETY

ATMASFERA Kabaret Super Show w Warszawie! Zapraszamy do Sceny Relax już 20 października. ATMASFERA Kabaret Super Show bilety już w sprzedaży.

ATMASFERA Kabaret Super Show, program:

Kabaret Super Show to program będący efektem współpracy kilku artystów znanych z telewizyjnych projektów kabaretowych.  Dzięki swoim doświadczeniom scenicznym i charyzmie tworzą w tej kompilacji niesamowite skecze i dają upływ energii, czym spowodują masaż przepony u wszystkich uczestników widowiska bez względu na wiek. 

 

Artyści przedstawią program, na który złożą się skecze i piosenki o tematyce najbliższej każdemu widzowi, czyli będzie "o nas samych" próbujących się zarejestrować do lekarza, opiekujących się małym dzieckiem czy też wychowujących będących u progu dorosłości nastolatków. Ci dorośli już faceci przebiorą się za "baby" i będą próbować swoich sił w kreacji kobiecej. Na scenie zobaczymy Gajdę jako pielęgniarkę czyli siostrę Irenę, Kozła jako Magdę Gesler, Sobana jako urzędniczkę i wiele innych kabaretowych wcieleń.

 

Kabaretowe Super Show to ponad godzina dobrej zabawy i spora dawka energii płynącej z połączenia wielu talentów i scenicznych osobowości!

 

Zawitają do Państwa:

 

Bartosz Gajda - znany z kabaretu Łowcy.B oraz obecnej solowej działalności komediowej, aktor z wielkim poczuciem humoru i dystansu. Cięta riposta jest nieodzowną cechą jego twórczości. Artysta stworzył także postać zwykłego bohatera wcielając się m.in. w nauczyciela, polityka, listonosza czy sanitariusza.

 

Andrzej Kozłowski - znany z kabaretu Pod Wyrwigroszem. Aktor o największej zawartości energii w postaci. Wokalista, parodysta. Ostrzeżenie: Andrzej to estradowy wulkan. Aktualnie możecie go zobaczyć w projekcie TVP2 Kabaret Super Show, a także w realizowanym dla POLSATU projekcie KABARET NA ŻYWO.  Andrzej został finalistą XVI edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w której zajął II miejsce.

 

Jarosław Marek Sobański - znany z kabaretu Zachodniego. Konferansjer z misją zniknięcia podziału występujących i widzów. Charakterystyczne okulary i fryzura każą się wpatrywać w cokolwiek, co robi na scenie.

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

ATMASFERA Kabaret Super Show
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

ATMASFERA Kabaret Super Show BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/