emptygif
Newsletter

Na czasie

voucher-kinowy-helioshans-zimmerskoki-narciarskieagnieszka-chylinskavan-goghpolska-noc-kabaretowa-2023
Home Widowiska Kabarety 20-lecie Kabaretu Widelec

20-lecie Kabaretu Widelec

Organizator: Kabaret Widelec i Wschodzący Białystok

20-lecie Kabaretu WidelecO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na wyjątkowe świętowanie jubileuszu Kabaretu Widelec - kup bilety na 20-lecie Kabaretu Widelec, które odbędzie się 8 listopada w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki!

Podczas jubileuszu Kabaretu Widelec czeka nas wiele atrakcji - będą goście specjalni tacy jak Maciej Mikołajczyk, Krzysztof Szubzda czy Piotr Mozart Mocarski. Można być pewnym, tego wieczora nie zabraknie śmiechu, anegdotek i ciekawych opowieści oraz oczywiście wspólnej zabawy!

Kabaret Widelec założony został w 1997 roku z inicjatywy Jacka Janowicza. Kabaret jest laureatem większości najbardziej prestiżowych kabaretowych festiwali, m.in. PaKI czy Wieczorów Humoru i Satyry w Lidzbarku Warmińskim.

 

Widelec słynie również z ciekawych miejsc, w jakich mogliśmy ich oglądać - występował nie tylko w największych polskich amfiteatrach czy na Sali Kongresowej, ale również w więzieniach, na przyczepie Tira, leśnej polanie czy kopalniach.

W jego szeregach występują lub występowali przedstawiciele takich zawodów jak lekarz, prawnik, ogrodnik, ale też ksiądz, dwaj piloci, kelner, misjonarz i grabarz.
W 2007 roku Widelec ustanowił do dziś nie pobity rekord Guinnessa występując na scenie przez 24h non stop.

Kto jeszcze nie widział występu Kabaretu Widelec, koniecznie powinien zobaczyć ich 20-lecie! 

Podobne wydarzenia

Zobacz też