Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Widowiska Kabarety Kabaret Czesuaf i Trzecia Strona Medalu – rejestracje DVD

Kabaret Czesuaf i Trzecia Strona Medalu – rejestracje DVD

Organizator: KEREZA Krzysztof Wiśniewski

Kabaret Czesuaf i Trzecia Strona Medalu – rejestracje DVDO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

3 godziny dobrego humoru w wykonaniu Kabaretu Czesuaf i Kabaretu Trzecia Strona Medalu - zapraszamy na występy! Kabaret Czesuaf i Trzecia Strona Medalu bilety już dostępne.

 

Rejestracje DVD - zakup biletu jest równoważny ze zgodą na upublicznienie wizerunku. W przypadku spóźnienia się na rejestrację DVD nie gwarantujemy miejsca wskazanego na bilecie! Prosimy o wcześniejsze przybycie.

Kabaret Czesuaf - Skandal

Kabaret Czesuaf nie zwalnia tempa. Po doskonale przyjętym przez widzów programie \"Przyjęcie\" czwórka Cześków rusza w Polskę z całkowicie nowym programem zatytułowanym \"Skandal!\". Nowe historie, intrygujące postaci, nieoczekiwane rozwiązania, a to wszystko osadzone w naszej codziennej, nie zawsze łatwej rzeczywistości. Popatrzcie na otaczający świat oczami trzech przystojniaków z piękną i energiczną blondynką na czele. Dajcie się im wciągnąć w pełną zaangażowania podróż po skeczach i piosenkach, które każdemu gwarantują blisko dwie godziny doskonałej rozrywki na najwyższym poziomie. Pozwólcie się zaprosić do wspólnej, skandalicznie dobrej zabawy.

Jak to skomentować? To po prostu SKANDALicznie śmieszny program

Uwaga program, może zawierać wulgaryzmy!

Trzecia Strona Medalu - "Prześmiewczość zorganizowana"

Kabaret Trzecia Strona Medalu czyli powiew świeżości na polskiej scenie kabaretowej. Połączenie młodości i świeżości z muzyką na żywo. Czterech facetów i grzejnik. Takie kwartetowe trio w duecie a capella! Inteligentni, przystojni, zabawni – tylko tego im brakuje.

"Prześmiewczość zorganizowana" - czyli trzecia strona medalu w pozornie zwykłych sytuacjach, z którymi widz utożsamia się aż do bólu... brzucha ze śmiechu! Rzut męskim okiem na życie w aktualnie otaczającym nas, szybko zmieniającym się świecie. Sytuacje z którymi boryka się dzisiejszy mężczyzna w różnym wieku! Nic już nie jest takie samo! Od męskich wypadów przez męskie rozmowy po ostatnie chwile kawalerskiego życia. Nawet piosenki skierowane do płci przeciwnej już nie takie jak wcześniej. Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością.

Na scenie: Marek Gajewski, Wojciech Smyk, Łukasz Adamus i Szczepan Szubzda!

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 roku związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym i prześmiewczym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Uczestnicy ponad 80 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 70 nagród i wyróżnień, w tym zwycięzcy Ryjkowego Konkursu na Boczku 2022.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też