Joanna Kołaczkowska i Artur Andrus "Zwłaszcza Piosenka"

Joanna Kołaczkowska i Artur Andrus "Zwłaszcza Piosenka"

Zapraszamy na premierę recitalu kabaretowego Joanny Kołaczkowskiej i Artura Andrusa, który odbędzie się 8 września w Operze Novej w Bydgoszczy. Recital Joanny Kołaczkowskiej i Artura Andrusa bilety już dostępne.

Program kabaretu Joanny Kołaczkowskiej i Artura Andrusa

W programie nowe piosenki artystki, znane z kilku płyt utwory Artura Andrusa oraz skecze duetu m.in autorstwa Stefanii Grodzieńskiej! Nie może Was zabraknąć!

 

Joanna Kołaczkowska to autorka tekstów kabaretowych , która od 2002 roku występuje z kabaretem Hrabi. W 2016 roku wraz z innymi artystami nagrała album dla dzieci pt. "Jerzynki i przyjaciele".

 

Artur Andrus  to dziennikarz, poeta, autor tekstów piosenek,, artysta kabaretowy i konferansjer. Autor książki-zbioru piosenek i wierszy pt.”Popisuchy”.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Joanna Kołaczkowska i Artur Andrus "Zwłaszcza Piosenka"
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/