Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Widowiska Inne Lot do Rzymu (IT) (SMR7605)

Lot do Rzymu (IT) (SMR7605)

Organizator: Simair Sp. z o.o.

Lot do Rzymu (IT) (SMR7605)O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zabierz swoją Mamę w Dzień Matki na niezapomnianą podróż do Rzymu z Simair Center! Wyruszamy 26 maja 2024 roku o godzinie 15:00 z Lotniska Chopina w Warszawie. Nasz rejs oznaczony numerem SMR7605 zabierze Ciebie i Twoją Mamę do jednego z najpiękniejszych miast świata – Rzymu.

Simair Virtual informuje, że nie jest to oferta sprzedaży na prawdziwy lot, lecz jedynie demonstracyjny lot pokazowy, odbywający się w naszym Centrum Szkoleniowym.

 

Rzym, stolica Włoch, to miasto o bogatej historii sięgającej tysięcy lat wstecz. Znany z monumentalnych ruin starożytnych, takich jak Koloseum i Forum Romanum, Rzym zachwyca swoim dziedzictwem kulturowym i architektonicznym. W Rzymie, można natrafić na liczne zabytki, fontanny i zaczarowane zakątki, takie jak Fontanna di Trevi czy Schody Hiszpańskie. Warto również zajrzeć do Watykanu, gdzie znajduje się siedziba papieża i jedno z najważniejszych miejsc chrześcijaństwa, Bazylika Św. Piotra. Rzym to miejsce, które przyciąga swoją niepowtarzalną atmosferą i niezwykłym urokiem, będąc jednym z najpiękniejszych miast świata.

Na pokładzie samolotu przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej Mamy wiele atrakcji. Profesjonalny przewodnik turystyczny opowie o najważniejszych miejscach docelowej destynacji, byście mogli jeszcze lepiej poznać uroki tego magicznego miasta. W trakcie lotu będziecie mieli okazję skosztować specjalnie przygotowanego poczęstunku tematycznego, idealnie komponującego się z charakterem Rzymu.

Nasza profesjonalna załoga pokładowa zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. A co najważniejsze, czeka Was wyjątkowa atrakcja – zwiedzanie kokpitu na wysokości przelotowej, gdzie będziecie mogli zobaczyć, jak wygląda praca pilotów w trakcie lotu.

Przekonajcie się, że podróż samolotem to nie tylko sposób na szybkie dotarcie do celu, ale także doskonała okazja do poznawania fascynującego świata lotnictwa i odkrywania nowych miejsc. Zarezerwujcie swoje miejsca już dziś i razem z nami zabierzcie Mamę w niezapomnianą podróż do Rzymu! 

 

Miejsce: Simair Virtual, ul. Taśmowa 8, 02-677 Warszawa

Data: 26 Maja 2024 (niedziela)

Godzina odlotu: 15:00

Rejs: SMR7605

Lotnisko startu: Warszawa / Lotnisko Chopina (WAW)

Lotnisko lądowania: Rzym / Fiumicino (FCO)

Czas przelotu: od 90min do 120min

 

Na pokładzie:

  • Profesjonalny przewodnik turystyczny opowiadający o miejscu docelowym
  • Poczęstunek tematyczny zgodny z destynacją
  • Obsługa profesjonalnej załogi pokładowej
  • Zwiedzanie kokpitu na wysokości przelotowej
  • Niekończące się rozmowy na temat lotnictwa 

 

Prosimy o przybycie 10 minut przed planowym odlotem.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też