Hot Wheels Monster Trucks Live

Hot Wheels Monster Trucks Live

Hot Wheels Monster Trucks Live Tour powraca! Nadchodząca piąta europejska trasa to powrót do międzynarodowych wydarzeń na żywo z nowymi truckami.  Popularną rozrywkę dla całej rodziny będzie można zobaczyć w europejskich arenach, także w Polsce - w dniach 12 i 13 marca 2022 trasa dotrze do Areny Gliwice! Hot Wheels Monster Trucks Live bilety już w sprzedaży.

 

Hot Wheels Monster Trucks Live - nowa europejska trasa, która będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich fanów Monster Truck! Trasę organizuje Live Nation i Raycom-Legacy Content Company we współpracy z Hot Wheels®.  

Hot Wheels Monster Trucks Live Arena Gliwice terminy

  • sobota, 12 marca 2022, godz. 11:30
  • sobota, 12 marca 2022, godz. 18:30
  • niedziela, 13 marca 2022, godz. 11:30
  • niedziela, 13 marca 2022, godz. 18:30

Hot Wheels Monster Trucks szczegóły europejskiej trasy

20 września 2021: Londyn, Wielka Brytania – Live Nation i Raycom-Legacy Content Company, we współpracy z Mattel, Inc. (NASDAQ: MAT), ponownie rozpoczynają trasę Hot Wheels Monster Trucks Live Tour. Nadchodząca piąta europejska trasa, to powrót do międzynarodowych wydarzeń na żywo z nowymi truckami.  Popularną rozrywkę dla całej rodziny będzie można zobaczyć w europejskich arenach począwszy od 3 stycznia w Glasgow w Wielkiej Brytanii w The SSE Hydro i potrwa do 20 marca kończąc przygodę w Chorwacji w Arenie Zagreb.

 

Hot Wheels Monster Trucks Live powraca z większą liczbą ciężarówek niż kiedykolwiek wcześniej! Całkowicie nowa ciężarówka Mega Wrex™ to 12-metrowa konstrukcja dinozaura i moc 1800 koni mechanicznych, dzięki której bez problemu miażdży konkurencję. Ten dodatkowy truck na przyszłorocznej trasie z pewnością będzie Waszym ulubionym pojazdem. Fani imprezy będą mieli okazje poznać Bigfoot Midwest Madness™, który jest efektem współpracy Hot Wheels i Bigfoot®. Do europejskiej trasy dołączy również Race Ace™ z charakterystycznymi i rozpoznawalnymi płomieniami Hot Wheels.

 

Podczas trasy po Europie widzowie będą mieć jedyną okazję, aby zobaczyć prawdziwe wersje słynnych zabawek z monster truckami Hot Wheels, w tym ulubione przez wszystkich: Bone Shaker™, Tiger Shark, V8 Bomber™ i Demo Derby. W wydarzeniu wezmą udział goście specjalni: pożerający samochody, ziejący ogniem transformujący się robot Megasaurusa oraz latający nad areną supergwiazdy Freestyle Motocross! Ekscytujący motoryzacyjny pokaz z kultowymi akrobacjami i skokami Hot Wheels oraz spektakularnymi upadkami i rozbiciami Monster Trucków podczas konkurencyjnych strać i walk dostarczy ekscytującej rozrywki wszystkim fanom. 

Hot Wheels Monster Trucks Live Crash Zone Pre-Show Party

Nie zabraknie również popularnego Crash Zone Pre-Show Party, które zaczyna się 2,5 godz. przed każdym show. Niepowtarzalna okazja by stanąć własnymi stopami na arenie wśród gigantów motoryzacji, zobaczyć niesamowite projekty, konstrukcje i rozmiar Hot Wheels Monster Trucks! Ten dzień może być jeszcze bardziej wyjątkowy z pełnym adrenaliny pakietem VIP zawierającym możliwość oglądania niesamowitych akcji z monster truckami, wycieczkę z przewodnikiem Monster Truck, upominki i wiele innych

Hot Wheels Monster Trucks w Polsce bilety

Partner Imprezy zastrzega sobie prawo do anulowania bez uprzedniego powiadomienia biletów zakupionych w liczbie wyższej niż dopuszczalna, gdy zostanie przekroczony:

  • Limit na jedno gospodarstwo domowe (a także limit na adres korespondencyjny)

  • Limit na jedną kartę kredytową,

  • Limit dla jednego Użytkownika.

Limit biletów wynosi 8 sztuk.

Do każdego zamówienia online doliczana jest opłata w wysokości 17,50 zł.

 

Regulamin imprezy dostępny TUTAJ

Organizatorem koncertu jest Live Nation Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Wyględowskiej 10/23, 02-654 Warszawa, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII wydział Gospodarczy KRS, pod numerem KRS 216013, NIP 5213300869.

Live Nation Entertainment

Live Nation Entertainment (NYSE: LYV) to wiodąca na świecie firma zajmująca się rozrywką na żywo, w skład której wchodzą światowi liderzy rynku: Ticketmaster, Live Nation Concerts i Live Nation Sponsoring.

Raycom-Legacy Content Company

Raycom-Legacy Content Company to firma zajmująca się obsługą wydarzeń na dużą skalę, promocją, produkcją treści, licencjonowaniem i mediami. Firma jest producentem wydarzeń, w tym Hot Wheels Monster Trucks Live™ międzynarodowej trasy Monster Truck odwiedzającej Amerykę Północną i Europę. Raycom-Legacy Content Company współpracuje z Raycom Sports – wiodącą niezależną firmą zajmującą się marketingiem sportowym, zarządzaniem wydarzeniami i produkcją – oraz Legacy Motorsports Events – którego współzałożycielami są specjaliści ds. rozrywki i sportów motorowych Ken Hudgens, Tim Murray, Eric Cole i Bob Boggess. Siedziba firmy znajduje się w Charlotte w Karolinie Północnej.

Mattel, Inc.

Mattel to wiodąca międzynarodowa firma zajmująca się rozrywką dla dzieci, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości zabawek i produktów konsumenckich. Tworzymy innowacyjne produkty i doświadczenia, które inspirują, bawią i rozwijają dzieci poprzez zabawę. Angażujemy konsumentów poprzez nasze portfolio kultowych marek, w tym Barbie®, Hot Wheels®, American Girl®, Fisher-Price®, Thomas & Friends® i Mega®, a także inne popularne marki, których jesteśmy właścicielami lub licencjonujemy we współpracy z globalnymi firmami rozrywkowymi. Nasza oferta obejmuje produkcje filmowe i telewizyjne, gry, muzykę i wydarzenia na żywo. Działamy w 40 lokalizacjach i sprzedajemy produkty w ponad 150 krajach we współpracy z wiodącymi światowymi firmami handlowymi i technologicznymi. Od momentu założenia w 1945 roku firma Mattel jest dumna z tego, że jest zaufanym partnerem w odkrywaniu cudownych chwil dzieciństwa i umożliwianiu dzieciom osiągnięcia pełnego potencjału. 

 

Możliwość uczestnictwa w imprezie może podlegać szczególnym warunkom w zależności od przepisów prawa, które będą obowiązywały w dniu jej organizacji. Każdy uczestnik zobowiązany jest na bieżąco śledzić aktualizacje dotyczące zasad uczestnictwa w wydarzeniach z publicznością.

 

Należy również mieć na uwadze fakt, iż organizator i/lub artyści mogą wprowadzać szczególne zasady uczestnictwa w imprezie, o których uczestnicy zostaną poinformowani przed datą wydarzenia. Nie zastosowanie się do określonych warunków uczestnictwa w imprezie może skutkować odmową wpuszczenia uczestnika na teren imprez.

 

Do takich warunków mogą należeć między innymi:

  • wymóg przedstawienia dowodu pełnego zaszczepienia przeciwko COVID-19;
  • wymóg przedstawienia dowodu na bycie ozdrowieńcem, który przeszedł chorobę COVID-19;
  • wymóg posiadania negatywnego wyniku testu na obecność wirusa SARS-COV-2.
pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Hot Wheels Monster Trucks Live
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/