Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Teatr Tragedia | Dramat Morderca jest wśród nas - odsłona 3

Morderca jest wśród nas - odsłona 3

Organizator: Teatr Syrena

Morderca jest wśród nas - odsłona 3O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na spektakl Morderca jest wśród nas - odsłona 3, który odbędzie się we wrześniu w Teatrze Syrena w Warszawie. Morderca jest wśród nas bilety już dostępne. 

Morderca jest wśród nas - odsłona 3 w Teatrze Syrena

Jest druga połowa lat 80. Transatlantyk TSS Stefan Batory wypłynął z Gdańska, aby dotrzeć do Montrealu. Na pokładzie znalazł się: zespół Mazowsze z eteryczną wokalistką szukającą miłości, polscy emigranci liczący już zarobki w dolarach i szemrani obcokrajowcy. Czy są z CIA, czy może z KGB?

 

Na tym okręcie osoby uciekają zarówno do lepszego życia na Zachodzie jak i od tego, co ich czeka na lądzie. To nie statek miłości, to statek tajemnic.

 

Batory wychodzi na otwarty ocean. Kucharz ostrzy noże. Wodzirej przylizuje włosy, by zaraz wejść na scenę i porwać do tańca pasażerów. W końcu karnawał w pełni. Ale na balu kapitańskim ktoś ginie. Morderca grasuje po pokładach, trzeba go szybko ująć, nim znów popełni zbrodnię. Ale czy działał sam?

 

W trzeciej odsłonie cyklu podczas spektaklu w Teatrze Syrena w osoby wcielą się m.in.:

 

  • Joanna Drozda
  • Kornelia Raniszewska
  • Maciej Pesta
  • Daniel Pigoński

 

UWAGA! Spektakl w Warszawie prezentowany będzie w Stolarni Teatru Syrena. Zwracamy uwagę, że przestrzeń ta nie jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też