Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Teatr Teatr tańca SEX AND AUTHORITY

SEX AND AUTHORITY

Organizator: Art movement

SEX AND AUTHORITY O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Art Movement zaprasza na jedyny tego typu interaktywny projekt w Polsce. Tutaj nie będziesz biernym widzem, a Twoim zadaniem będzie rozwikłanie zagadki morderstwa. Spektakl "Sex and Authority", w reżyserii Marcina Mrozińskiego, łączy taniec, akrobatykę oraz grę aktorską. Zobacz z bliska topowych polskich artystów, znanych z telewizyjnych show. Dwa spektakle "Sex and Authority" już 12 maja w Klubie OHM w Łodzi oraz 19 maja w Małej Warszawie.

 

Wejdź do Tajemniczego Domu Komnat, załóż maskę i wciel się w rolę detektywa. Twoim zadaniem będzie odkrycie kto i dlaczego zabił jednego z bohaterów. Tutaj nie ma miejsc siedzących. Przemieszczaj się pomiędzy komnatami. By rozwikłać zagadkę musisz znaleźć się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie. Czy będziesz konsekwentnie podążać za wybranym bohaterem, czy może dasz się ponieść chwili?

 

"Sex and Authority" to przedstawienie, w którym wejdziesz do świata walki o władzę, pełnego spisków i namiętności. Tu tyrańskie rządy sprawuje Arystokrata, który nie spodziewa się jednak, że jego pozycja, a nawet życie są zagrożone. Przeciwko niemu knuje żona, przyjaciel Arystokratów - Henryk, Sprzątaczka i Prostytutka. Wszyscy uwikłani są w sieć intryg, a w osiągnięciu swojego celu nie cofną się przed niczym... Odkryj jak skończy się ta historia.

 

UWAGA: "Sex and Authority" to spektakl dedykowany zarówno dla widzów polsko jak i anglojęzycznych.  Ilość biletów ograniczona.

 

Bilety na przedstawienie "Sex and Authority": www.artmovement.pl

Facebookhttps://www.facebook.com/artmovement/ 

 

 

Scenariusz i reżyseria: Marcin Mroziński

Muzyka: Piotr Kubiak

Czas trwania: około 60 minut (bez przerwy)

Ograniczenie wiekowe: przeznaczone dla widzów pełnoletnich

Arystokrata: Jakub Jóźwiak / Majkel Kalcowski

Arystokratka: Adrianna Kawecka / Klaudia Antos

Sprzątaczka: Natalia Madejczyk

Henryk: Paweł Kułaga

Prostytutka: Klaudia Kwiatos / Joanna Ziemczyk

 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też