Tercet, czyli kwartet: Złote Przeboje

Tercet, czyli kwartet: Złote Przeboje

SPRAWDŹ BILETY

ZMIANA DATY Spektakl w Poznaniu, zaplanowany na 14.11.2022 (godz.20:30) zostaje przeniesony na 09.01.2023 (godz. 18:00) Miejsce pozostaje bez zmian

 

Zapraszam na wyjątkowy występ grupy Tercet, czyli kwartet do Gorzowa Wielkopolskiego! Formację łączącą piosenkę, aktorstwo i kabaret tworzy trójka aktorów: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus i kompozytor: Wojciech Kaleta. Złote Przeboje bilety na występ już w sprzedaży.

Tercet, czyli kwartet Złote Przeboje

Przegląd światowych i polskich przebojów lat 70., 80. i 90. Wśród nich największe hity zespołów ABBA, Queen, Bee Gees, ale też piosenki Krzysztofa Krawczyka oraz wiązanki utworów włoskich i hiszpańskich.

 

Znakomita zabawa, w którą artyści aktywnie włączają publiczność!

 

  • Obsada: Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus
  • Akompaniują: Wojciech Kaleta, Wojciech Zieliński, Piotr Kończal, Magdalena Czwojda, Michał Kwapisz
pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Tercet, czyli kwartet: Złote Przeboje
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Tercet, czyli kwartet: Złote Przeboje BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/