Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Teatr Spektakle Muzyczne Bzymek & Amai Studio gość Mary Komasa

Bzymek & Amai Studio gość Mary Komasa

Organizator: STUDIO TEATRGALERIA

Bzymek & Amai Studio gość Mary KomasaO wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na interaktywny koncert eksperymentalny Koncert Pytajników, który odbędzie się 27 czerwca w Teatrze Studio w Warszawie. Wystąpią Bzymek & Amai Studio gość Mary Komasa. Bzymek bilety już dostępne.

 

Uwaga: Prosimy o zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa dostępnymi TUTAJ oraz uzupełnienie oświadczenia dostępnego TUTAJ, które należy mieć ze sobą razem z biletem. 

Bzymek Amai Studio i Maty Komasa w Teatrze Studio w Warszawie

Artyści Zbigniew Bzymek, od 12 lat współpracujący z The Wooster Group i Andy Maillet spotkali się podczas spektaklu The Wooster Group „A Pink Chair” (In Place of a Fake Antique) inspirowanego twórczością i życiem Tadeusza Kantora. Wspólnie utworzyli w STUDIO swoją wirtualną pracownię, w której zaprezentowali cykl Ameryka/nie, udostępniony w mediach społecznościowych teatru.

 

W ramach Open Studios zaprosili mieszkającą w Berlinie piosenkarkę i autorkę tekstów Mary Komasę do udziału w jednorazowym, fizycznym, interaktywnym koncercie eksperymentalnym, podczas którego Bzymek wyświetli serię pytań do publiczności. Komasa i Maillet ingerują w ten sondaż intymnymi piosenkami wybranymi ze względu na ich wewnętrzną emocjonalność i stworzonymi w przestrzeniach hermetycznie odizolowanych od społeczeństwa.

 

Spektakl próbuje „otworzyć studio” na proces, który z natury jest głęboko osobisty i zamknięty, i pyta, co to znaczy „dzielić się" (sharing culture) w przestrzeni fizycznej informacjami osobistymi, tworząc w zamian tymczasową utopijną wspólnotę.

Po koncercie spotkanie z artystami: Duża Scena + streaming FB/YT  Prowadzi Krzysztof Kwiatkowski

 

Czas trwania: 80 minut.

Wydarzenie w języku angielskim

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też