FILM w TR

FILM w TR

Bilety na pokaz filmu "Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci" i dyskusję z dyrektorem Docs Against Gravity w TR Warszawa

W lutym przed każdym spektaklem w TR Warszawa Polska Akcja Humanitarna (PAH) zbiera pieniądze na pomoc ofiarom konfliktu w Syrii, w tym ewakuowanym mieszkańcom Aleppo. Liczymy na Państwa  pomoc.

Kiedy został wysłany pierwszy mail?
Czy mistrzostwa świata w piłce nożnej w 2050 roku wygrają roboty?
Czy istnieją jeszcze miejsca, gdzie nie docierają fale elektromagnetyczne?
Kiedy będziemy mogli tweetować myśli?
Werner Herzog w swoim najnowszym filmie opowiada o internecie, sztucznej inteligencji, robotyce oraz o tym, w jaki sposób zdobycze technologii wpływają na nasze życie. 

Pokaz towarzyszy premierze spektaklu "G.E.N". Po projekcji filmu odbędzie się spotkanie z Arturem Liebhartem, dyrektorem festiwalu Docs Against Gravity.

FILM w TR to cykl comiesięcznych projekcji polskich produkcji filmowych w TR Warszawa. Pokazy są często przedpremierowe, a wybrane filmy nierzadko produkcjami debiutanckimi lub najciekawszymi wybranymi pozycjami młodych reżyserów. Po zakończeniu każdej projekcji odbywa się spotkanie i dyskusja z twórcami filmów, które prowadzi Ryszard Jaźwiński (Program 3. Polskiego Radia). 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

FILM w TR
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/