Newsletter

Na czasie

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Teatr Musicale Paris! The Show

Paris! The Show

Organizator: GoodWalk

OpisArtyści

Opis

Wejściówka – bilet wstępu uprawniający do wejścia na salę, bez przypisanego miejsca numerowanego. Wejściówka umożliwia zajęcie miejsc, które pozostają wolne po 3. dzwonku, przy czym w razie spóźnienia posiadacza miejsca numerowanego, osoba z wejściówką zobowiązana jest ustąpić miejsca widzowi z biletem na dane miejsce numerowane oraz zająć miejsce wskazane przez obsługę widowni.

 

Paris! The Show - The Greatest French Songs - fenomenalny musical w wykonaniu francuskich gwiazd! W programie najsłynniejsze francuskie piosenki z repertuaru artystów: Edith Piaf, Charles Aznavour, Jacques Brel, Maurice Chevalier, Josephine Baker, Gilbert Becaud czy  Yves Montand!  Paris The Show bilety już w sprzedaży.

 

W roli Edith Piaf ponownie zobaczymy zjawiskową Anne Carrere, a Charlesa Aznavoura zagra rewelacyjny Jules Grison.

Honorowy patronat nad trasą objął Ambasador Francji w Polsce

O spektaklu Paris The Show

Fenomenalny musical Paris! The Show oddaje hołd największym francuskim piosenkom lat powojennych, które stworzyły niezapomnianą atmosferę Paryża lat 40-tych i 50-tych. Spektakl przenosi widzów do świata najsłynniejszych paryskich scen muzycznych i kabaretów, do dzielnicy Montmartre.

 

Musical został wyreżyserowany przez Gila Marsalla, który jest również twórcą znakomitego spektaklu Piaf! The Show, który z wielkim powodzenie był wystawiany kilkakrotnie w Polsce i w ponad 50 krajach na całym świecie.

 

Gwiazdą Paris! The Show jest obdarzona pięknym głosem Anne Carrere, doskonale znana polskiej publiczność z niezapomnianej kreacja Edith Piaf z Piaf! The Show. 

 

W programie usłyszymy 30 najbardziej znanych francuskich piosenek w interpretacjach: Anne Carrere, Julesa Grisona i Stephanie Impoco, którym towarzyszy zespół i tancerze. Całość dopełni znakomita scenografiabogata oprawa wizualna. Spektakl potrwa 2 godziny i będzie składać się z dwóch odsłon oddzielonych 20 minutową przerwą.

 

Od chwil premiery Paris! The Show był wystawiany na 3 kontynentach. Musical doczekał się również wydawnictwa płytowego! W Polsce po raz pierwszy gościł w 2016 roku, wyprzedając sale koncertowe w Gdańsku, Szczecinie i Poznaniu. 

Paris The Show występy w Polsce

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn