Największa platforma sprzedaży biletów. Ceny mogą się nieznacznie różnić od cen organizatora.

Na czasie

voucher-kinowy-heliosporwaniew-lozku-z-rabusiemtaylor-swift-resale-sellsun-festivalfame-mma
Home Teatr Komedia Klancyk i Tomasz Kot

Klancyk i Tomasz Kot

Organizator: Teatr Komedia

Klancyk i Tomasz KotO wydarzeniu

O wydarzeniu

Klancyk kończy sezon w Teatrze Komedia kolejnym spotkaniem z wyjątkowym gościem - Tomaszem Kotem! Bilety na występu Teatru Improwizowanego Klancyk już w sprzedaży. 

 

Tym razem improwizatorom inspiracji dostarczy Tomasz Kot, aktor, którego onieśmielający dorobek (wymieńmy choćby role Religi, Boya-Żeleńskiego i Kleksa!) każe nam się poważnie zastanowić, dlaczego się zgodził… Zagramy jak zawsze bez scenariusza, a podpowiedzi do scen dostarczy nam niezobowiązująca rozmowa z gościem – na tematy zawodowe i całkiem codzienne. Niewykluczone, że Tomasz Kot przygotuje też dla nas coś specjalnego… Musicie się przekonać sami.

Teatr Improwizowany Klancyk

Teatr Improwizowany Klancyk jest jednym z pionierów improwizacji komediowej w Polsce i pierwszym warszawskim teatrem impro. Istnieje z grubsza od 2006 roku. Ich spektakle to historie pisane na bieżąco, rodzące się na oczach widzów z grupowej energii, chwilowego porozumienia i absurdalnego poczucia humoru.

Klancyk to Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, Piotr Sikora, Błażej Staryszak, Krzysztof Wiśniewski, Grzegorz Uzdański.

 

W wydarzeniu 16 czerwca wystąpi Klancyk w składzie: Maciej Buchwald, Krzysztof Dziubak, Bartosz Młynarski, Paweł Najgebauer, Błażej Staryszak, Grzegorz Uzdański oraz Krzysztof Wiśniewski

Gość specjalny: Tomasz Kot

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też