UNDERGROUND BOXING SHOW X

UNDERGROUND BOXING SHOW X

UNDERGROUND BOXING SHOW to jedyna taka gala bokserska na świecie! W dniu 27 października 125 metrów pod ziemią w Kopalni Soli w Wieliczce odbędzie się pięściarskie show, a w roli głównej jeden z najtwardszych i najodważniejszych polskich pięściarzy Robert Talarek - górnik z kopalni węgla kamiennego Bielszowice. Imprezę uświetni występ Kamila Bednarka! UNDERGROUND BOXING SHOW X Memoriał im. Wiesława Pazgana bilety na galę boksu już w sprzedaży!

 

Każdego dnia Robert Talarek (21-13-2) zjeżdża pod ziemię w swojej pracy w Rudzie Śląskiej. W Wieliczce też zjedzie na dół, ale tym razem okazja jest wyjątkowa - aby boksować, czyli robić to, co sprawia mu wielką frajdę. Charakterny pięściarz ma wielkie ambicje, a kolejnym krokiem do ich realizacji będzie zwycięstwo z leworęcznym amerykańskim żołnierzem zawodowym Johnem Rene (12-1-2).

 

Tomasz Babiloński, organizator Underground Boxing Show im. Wiesława Pazgana, docenia bokserów, którzy ciężkie codzienne treningi łączą z pracą zawodową. Po raz kolejny na jego gali wystąpi też Mateusz Kowalczyk z „Czerwonych Beretów”. Żołnierz będzie miał okazję zrewanżować się Mariuszowi Piwowarowi za porażkę jeszcze z czasów amatorskich.

 

Rzadko na polskich ringach oglądamy atrakcyjne pojedynki w niższych wagach. W Kopalni Soli dojdzie do ciekawego zapowiadającego się starcia Piotra Gudela z Markiem Jędrzejewskim. Z kolei Piotr Gruchała zmierzy się z Ukraińcem Serhijem Zhukiem.

 

Gala w Wieliczce będzie jednocześnie drugą imprezą z cyklu „Talent Factory”, mającą na celu wyszukiwanie utalentowanych zawodniczek i zawodniczek. W Ringu pojawią się co najmniej 2 nowe nazwiska - utytułowane osoby, które w Wieliczce rozpoczną zawodowe kariery bokserskie.

 

UNDERGROUND BOXING SHOW bilety na galę boksu w Wieliczce. 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

UNDERGROUND BOXING SHOW X
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/