Żużel Mecz Polska vs Reszta Świata

Żużel Mecz Polska vs Reszta Świata

We wrześniu 2018 roku wielki żużel powraca na legendarny Stadion Śląski! Już 1 września Żużlowa Reprezentacja Polski zmierzy się na Śląskim z ekipą Reszty Świata. To będzie wrześniowy wysyp żużlowych gwiazd na Śląsku! Znamy składy drużyn! Żużlowa Reprezentacja Polski wystąpi w następującym składzie: Maciej Janowski, Przemysław Pawlicki, Patryk Dudek, Janusz Kołodziej, Bartosz Zmarzlik oraz Kacper Woryna. W drużynie obcokrajowców wystąpią: Chris i Jack Holder, Nicki Pedersen, Matej Zagar, Artem Laguta oraz Martin VaculikOrganizatorzy przygotowali z tej okazji bardzo atrakcyjne ceny. Tego nie możesz przegapić - bilety na mecz Polska vs Reszta Świata w sprzedaży! Dostępny również  voucher na program meczu oraz bilety na miejsce parkingowe!

UWAGA: Jeżeli posiadasz bilet na Żużel na Śląskim - TAURON Speedway Euro Championship możesz skorzystać z super rabatu na Mecz Polska vs Reszta Świata!  Kod rabatowy znajduje się na bilecie.

 

INFORMACJE PRAKTYCZNE
Polska - Reszta Świata na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Mecz rozpocznie się o godz. 15:30.


O której godzinie mogę wejść na stadion?
Organizator sugeruje przybycie na stadion najwcześniej jak to możliwe, przy czym bramy stadionu zostaną otwarte dla widzów już od godziny 13. W oczekiwaniu na mecz widzowie będą mogli odwiedzić strefę kibica, a także zjeść posiłek w jednym z wielu punktów gastronomicznych. Osoby wybierające się na mecz powinny mieć na uwadze możliwe utrudnienia drogowe / korki drogowe w aglomeracji śląskiej.

Którymi bramami mogę wejść na stadion?
W celu sprawnego wejścia na stadion należy kierować się do bramy wskazanej na bilecie. W przypadku problemów ze skanowaniem biletu należy skorzystać z pomocy stewardów, a w ostateczności udać się do  Punktu Obsługi Klienta w pobliżu bramy 4.

Jak dotrę na stadion?
Samochód Jeśli nie posiadasz dla swojego pojazdu specjalnej karty parkingowej nie przyjeżdżaj samochodem w okolice stadionu. W dniu meczu nie będzie bowiem możliwości zaparkowania na terenie Parku Śląskiego oraz w otoczeniu stadionu. KZK GOP zorganizuje dla Państwa dodatkową komunikację publiczną. W komunikacji tramwajowej będzie to linia nr. 11 w której będzie zwiększona liczba taborów. W przypadku linii autobusowych będą to pojazdy nr. 820, 830 i
840.

Bilety

Bilety zakupione w nieoficjalnych źródłach nie gwarantują właściwej ceny biletu oraz wejścia na mecz! Odradzamy dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów.

Stewardzi będą sprawdzali zgodność dokumentu tożsamości z danymi wydrukowanymi na bilecie. Przechowuj swój bilet w bezpiecznym miejscu. Utracone, zniszczone lub skradzione bilety nie będą wydawane ponownie. Twój bilet może być sprawdzony wielokrotnie podczas Twojego pobytu na stadionie, dlatego trzymaj go cały czas przy sobie do samego końca imprezy. Jeśli nie możesz odnaleźć swojego siedzenia w sektorze, nie wahaj się skorzystać z pomocy stewardów. W trakcie meczu zajmij swoje miejsce na trybunach. Nie stawaj na promenadzie, schodach lub w przejściach. Stewardzi będą zwracali na to szczególną uwagę.

Czy będą sprzedawane bilety na stadionie w dniu meczu?
Tak, sprzedaż biletów będzie odbywała się przez internet oraz w kasach nr. 4 od godziny 10. Ponadto od godziny 12 uruchomione zostaną kasy nr. 1 i 7.   Pamiętaj, że przechodząc przez którąkolwiek ze stref kontroli i następnie wychodząc nie będziesz uprawniony do powrotu.
Prosimy mieć na uwadze, że w celu uzyskania dostępu na stadion, każdy widz, niezależnie od wieku, musi okazać ważny bilet. Personel pilnujący wejść może skontrolować zarówno kibiców oraz ich bagaż.  Wszelkie podejrzane zachowania czy też pakunki pozostawione bez opieki należy niezwłocznie
zgłaszać stewardom lub Policji. W przypadku ogłoszenia komunikatu o ewakuacji / zakończeniu imprezy, należy spokojnie udać się w stronę najbliższego dostępnego wyjścia. Należy wykonywać polecenia stewardów i spikera imprezy.

Kibice niepełnosprawni
Kibice poruszający się na wózkach inwalidzkich mogą dostać się na mecz przez każdą z bram. Osoby niepełnosprawne, które posiadają specjalną kartę parkingową dla swoich pojazdów mogą wjechać samochodem na parking. Wspomniane karty parkingowe dla osób niepełnosprawnych wydawane są bezpłatnie podczas procesu zakupu odpowiedniego biletu. Wszyscy kibice w
każdej sytuacji mogą zwrócić się o pomoc i asystę stewardów stadionowych.

Jakie dokumenty należy zabrać ze sobą?
Bilet i ważny dokument tożsamości (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna, studencka). Czy mogę zabrać ze sobą plecak lub inny bagaż? Organizator stanowczo odradza zabierać ze sobą jakiekolwiek przedmioty (poza np. szalikiem, portfelem, kluczami, telefonem), a w szczególności przedmioty określone jako zabronione. Nie
należy tym samym zabierać ze sobą toreb / walizek / plecaków, których sprawdzanie opóźnia wejście na stadion.

Czy osoba niepełnoletnia potrzebuje opiekuna, aby wejść na mecz?
Tak, osoby do lat 16 mogą wejść na mecz tylko pod opieką osoby pełnoletniej.

Czy na teren stadionu będzie można wnieść jakiekolwiek napoje?
Nie. Zakup napojów będzie możliwy w licznych kioskach gastronomicznych. Płatność w kioskach gastronomicznych realizowana będzie przy użyciu gotówki oraz kart płatniczych.

Czy na teren stadionu można wnosić aparaty fotograficzne i kamery video?
Stewardzi mogą odmówić wniesienia na teren imprezy oraz zabronić używania w trakcie meczu profesjonalnej kamery video lub profesjonalnego aparatu fotograficznego. Dotyczy to wyłącznie wielkogabarytowych/ fotoreporterskich urządzeń rejestrujących dźwięk i/ lub obraz z długim, wymiennym obiektywem.

Dzieci
Dzieci do 7 roku życia na stadion wchodzą za darmo, jednak nie mają zagwarantowanego miejsca siedzącego. Rodzice ponoszą pełną odpowiedzialność za dzieci oglądające mecz.

Kibice niepełnosprawni
Kibice poruszający się na wózkach inwalidzkich mogą dostać się na mecz przez każdą z bram. Osoby niepełnosprawne, które posiadają specjalną kartę parkingową dla swoich pojazdów mogą wjechać samochodem na dedykowany parking. Wspomniane karty parkingowe dla osób niepełnosprawnych wydawane są bezpłatnie podczas procesu zakupu odpowiedniego biletu. Wszyscy kibice w każdej sytuacji mogą zwrócić się o pomoc i asystę stewardów stadionowych


Żużel mecz Polska vs Reszta Świata bilety

Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również emerytom powyżej 65 roku życia, rencistom oraz kobietom.  

Dzieci do 7 roku życia - darmowy wstęp na wydarzenie

 

Bilety dla osób niepełnosprawnych - prosimy o kontakt mailowy: niepelnosprawni@ebilet.pl

Zamówienia grupowe (powyżej 10 biletów) - prosimy o kontakt mailowy: zamowienia@ebilet.pl 

 

Bilet na miejsce parkingowe na terenie Parku Śląskiego - 20 zł - REGULAMIN STREF PARKINGOWYCH

 

Po 15 latach przerwy wielki żużel wraca do Chorzowa! Drużyna Polaków zmierzy się na torze "Śląskiego" z drużyną Reszty Świata, składającą się z żużlowców o różnej narodowości. Jako pierwszy ogłoszony został skład Reszty Świata. Menedżerem zespołu będzie medalista Indywidualnych Mistrzostw Świata, Zenon Plech. W drużynie obcokrajowców wystąpią Chris i Jack Holder, Nicki Pedersen, Matej Zagar, Artem Laguta oraz Martin Vaculik.

Zestawienie wydaje się niezwykle mocne. Liderami zespołu będą Nicki Pedersen, Artem Laguta oraz Martin Vaculik. Cała trójka to liderzy swoich zespołów w polskiej PGE Ekstralidze, a Duńczyk oraz Rosjanin notują świetne występy również w szwedzkiej Elitserien. Pedersen notuje jeden z najlepszych sezonów w PGE Ekstralidze w karierze. Po 13 spotkania ma na swoim koncie 37 zwycięstw biegowych oraz średnią 2,478 punktu na bieg co sprawia, że trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata zdobywa blisko 13 punktów na mecz. Równie dobrze wiedzie mu się w Szwecji, gdzie w barwach Vastervik Speedway zdobywa ponad 11 punktów na mecz. Artem Laguta to podpora zarówno GKM-u Grudziądz jak i Vetlandy Speedway. Rosjanin na obu frontach notuje średnią blisko 2,500 punktu na bieg. Równie dobrze prezentują się wyniki Martina Vaculika. Słowak wraca do ścigania po ciężkiej kontuzji, jednak już teraz widać, że zawodnik z Żarnovicy nie powiedział jeszcze ostatniego słowa w tym sezonie.


Mecz Polska vs Reszta Świata to rozgrzewka przed Indywidualnymi Mistrzostwami Europy, na które zapraszamy już 15 września! „Śląski” to bardzo ważne miejsce dla historii polskiego żużla. Właśnie w Chorzowie, Jerzy Szczakiel zdobył pierwszy dla Polski złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Świata. Po raz ostatni zawody na "Śląskim" odbyły się w 2003 roku i było to Grand Prix Europy, które wygrał Szwed Tony Rickardsson. Zabierz rodzinę i znajomych na to historyczne wydarzenie! Bądź z naszymi biało-czerwonymi wojownikami! Nie może Cie tam zabraknąć!

 

Żużel Mecz Polska vs Reszta Świata bilety już dostępne!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Żużel Mecz Polska vs Reszta Świata
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj

Polecane wydarzenia

Używamy plików Cookies, aby zapewnić naszym Użytkownikom wygodne korzystanie z naszej strony internetowej oraz aby stale poprawiać jej jakość. Umożliwiamy również instalowanie Cookies przez naszych partnerów biznesowych w ich celach marketingowych. Poprzez odpowiednie ustawienia swojej przeglądarki Użytkownik wyraża zgodę na stosowanie określonych Cookies przez nas lub przez naszych partnerów. Użytkownik może w każdej chwili zmienić ustawienia przeglądarki, dostosowując je do swoich oczekiwań. Zmiana ustawień i cofnięcie zgód na stosowanie Cookies nie wpływa jednak na zgodność z prawem ich stosowania przed dokonaniem zmiany. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności dostępnej na stronie https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/