Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Sport Sporty motorowe Żużel: Polska - Australia

Żużel: Polska - Australia

Organizator: One Sport Sp. z o.o.

Opis

Opis

ZMIANA TERMINU W związku z rozprzestrzenianiem się „koronawirusa” (COVID-19) i decyzją Prezesa Rady Ministrów - Mateusza Morawieckiego o odwołaniu imprez masowych, mecz towarzyski Polska – Australia, zaplanowany na 29 marca w Toruniu zostaje przełożony. Nowy termin wydarzenia zostanie potwierdzony w najbliższym czasie.

 

Po dziewięciu latach Żużlowa Reprezentacja Polski ponownie wystartuje na toruńskiej Motoarenie! 29 marca podopieczni Marka Cieślaka wracają do Torunia, by w pierwszym meczu w 2020 roku zmierzyć się z jak zawsze silną Australią. Polska vs Australia bilety na mecz żużlowy już w sprzedaży!

 

To właśnie na tym stadionie w 2011 rozegrano mecz Polska - Reszta świata, który zgromadził na trybunach niemal komplet widzów. 29 marca obie drużyny wystąpią w najmocniejszych składach, a co za tym idzie, kibice w barwach biało - czerwonych zobaczą aktualnego mistrza świata, Bartosza Zmarzlika.

Reprezentacja Australii, zwana potocznie „Kangurami”, jest jednym z najpoważniejszych rywali Żużlowej Reprezentacji Polski w ostatnich latach. Żużlowcy z Antypodów rokrocznie walczą o medale zarówno w zawodach drużynowych, jak i indywidualnych. Z kolei podopieczni Marka Cieślaka, będą chcieli z przytupem rozpocząć nowy sezon, który z racji stojących przed nimi wyzwań zapowiada się bardzo interesująco.

Żużel bilety

  • Bilet ulgowy - przysługuje uczniom z ważną legitymacją szkolną (urodzonym najpóźniej w 2012 r.) , studentom z ważną legitymacją (urodzonym najpóźniej w 1994 r.), emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym
  • Bilety dla osób niepełnosprawnych - wstęp z biletem ulgowym
  • Dzieci do 7 roku życia (urodzone najpóźniej w 2013) - darmowy wstęp
  • Bilety VIP - miejsce na Trybunie Głównej, program, gadżet Żużlowej Reprezentacji Polski, wejście do parku maszyn przed zawodami, wejście do strefy VIP (catering + open bar)
  • Pakiet 3+1 - kup 4 bilety, zapłać jak za 3! 

Aby kupić bilety w pakiecie "3+1" należy wybrać pojedynczy bilet na mapie obiektu i następnie wybrać w oknie dialogowym opcję "Pakiet 3+1". Wejście z biletem "Pakiet 3+1" wymaga, aby wszystkie osoby korzystające z pakietu wchodziły na wydarzenie w tym samym momencie.

Podobne wydarzenia

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźŚląskieWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn