Mecz towarzyski reprezentacji Polski siatkarzy: Polska vs Ukraina

Mecz towarzyski reprezentacji Polski siatkarzy: Polska vs Ukraina

Ostatnia prosta przed FIVB Mistrzostwami Mężczyzn 2022 – 13 sierpnia o godzinie 18:00 reprezentacja Polski zagra towarzyskie spotkanie z drużyną z Ukrainy. Zespoły gościć będzie Radomskie Centrum Sportu. Bilety na mecz towarzyski reprezentacji Polski siatkarzy Polska vs Ukraina już dostępne.

 

Spotkanie z Ukrainą będzie pierwszym z sierpniowych meczów kontrolnych naszej reprezentacji poprzedzających Mistrzostwa Świata. Liczymy, że najlepsi kibice pojawią się licznie w radomskiej hali!

Mecz towarzyski reprezentacji Polski mężczyzn bilety

  • Dzieci do lat 3 - wstęp wolny

  • Bilety dla osób niepełnosprawnych - prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet

  • Zamówienia grupowe (powyżej 10 osób) - prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy na stronie eBilet

Regulamin wydarzenia dostępny TUTAJ.

 

Wykorzystanie Vouchera PZPS:

• Kod Vouchera PZPS należy wpisać przy wyborze metody płatności.

• Voucher PZPS nie będzie mógł zostać dopisany do utworzonego już zamówienia jeżeli Klient zapłacił uprzednio bez użycia Vouchera. Wydawca nie będzie zwracał Klientom środków pieniężnych za Bilet, jeśli Klient decyduje się na opłacenie rezerwacji Voucherem już po dokonaniu płatności inną metodą.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Mecz towarzyski reprezentacji Polski siatkarzy: Polska vs Ukraina
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/