Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Sport Inne Mistrzostwa Europy w łucznictwie

Mistrzostwa Europy w łucznictwie

Organizator: Strzelec Legnica

Mistrzostwa Europy w łucznictwieO wydarzeniu

O wydarzeniu

Serdecznie zapraszamy na Mistrzostwa Europy w łucznictwie! Rozgrywki odbędą się już 1 września na Rynku w Legnicy. Będzie to pierwszy raz, kiedy Polska będzie gospodarzem Mistrzostw Europy w łucznictwie tarczowym na torach otwartych. Jednocześnie będą to kwalifikacje do Igrzysk Europejskich, które odbędą się w 2019 w Mińsku. Mistrzostwa Europy w łucznictwie bilety już w sprzedaży!
Legnica dołączyła do grona takich miast jak Luksemburg, Kopenhaga, Barcelona, Amsterdam czy Nottingham, które w przeszłości były organizatorami Mistrzostw.
Ponad 340 zawodników z 43 państw Starego Kontynentu będzie walczyć o tytuły mistrzowskie w kategoriach łuku klasycznego (olimpijskiego) i bloczkowego. Do zdobycia czeka 60 medali w konkurencjach indywidualnych, zespołowych oraz drużyn mieszanych. Śledzenie zmagań finalistów, wsparte komentarzem na żywo, doping publiczności oraz telebim pokazujący pełne zbliżenie tarczy, będą niezapomnianym wydarzeniem w historii Legnicy. Budynek Starego Ratusza, Śledziówki oraz Katedra Legnicka będą doskonałym tłem, uświetniającym tę imprezę. Zapraszamy!

 

Mistrzostwa Europy w łucznictwie bilety:

Dzieci do lat 5 - darmowy wstęp na wydarzenie (bez miejsca siedzącego, dziecko zajmuje miejsce na kolanach opiekuna/rodzica)

Bilet ulgowy - przeznaczony dla dzieci i młodzieży w wieku od 5 do 18 roku życia

 

Mistrzostwa Europy w łucznictwie Legnica bilety już dostępne!

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też