Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Dla dzieci Warsztaty | Edukacja Kolektyw Holobiont _on_line__

Kolektyw Holobiont _on_line__

Organizator: Art Stations Foundation by Grażyna Kulczyk

Kolektyw Holobiont _on_line__O wydarzeniu

O wydarzeniu

W sobotę 9 marca o godzinie 11:00 i 15:00 oraz niedzielę 10 marca o godzinie 11:00 i 15:00 odbędą się cztery pokazy spektaklu interaktywnego _on_line__. Ilość miejsc jest ograniczona - zapraszamy do wcześniejszego zakupu biletów! Kolektyw Holobiont _on_line__ bilety na spektakl w Studiu Słodownia + 3 w Poznaniu już w sprzedaży. 

Uwaga!

Pastele, których będziemy używać, zostawią ślady nie tylko na papierze, dlatego zachęcamy do zabrania ze sobą stroju na przebranie - najlepiej wygodnego i niekrępującego ruchów. W przestrzeń spektaklu wchodzimy bez butów.

 _on_line__

Biegając, chodząc, stojąc, siedząc, leżąc, turlając się, podskakując. Rodzinnie, w grupie rówieśników lub samemu. W pionie, w poziomie, na ziemi I w powietrzu. W takt muzyki lub wsłuchując się we własny rytm. Jaki rysunek na papierze może powstać dzięki tym różnym rodzajom ruchu? “_on_line__” jest spektaklem zgłębiającym temat śladów ruchu, które wraz z performerami uczestnicy będą tworzyć poprzez własny taniec. Powstała wielkoformatowe prace będzie ulegać transformacji na oczach I z aktywnym udziałem widzów. Tak skonstruowane wydarzenie może stać się twórczą okazją do zacieśniania więzi między dziećmi a opiekunami oraz do niecodziennego spotkania ze sztuką.

 

Autorkami wydarzenia są Aleksandra Bożek-Muszyńska i Hanna Bylka-Kanecka - artystki kolektywu Holobiont specjalizującego się w interaktywnych międzypokoleniowych projektach tanecznych (znanych poznańskiej publiczności najnajowej ze spektakli “DOoKOŁA” i “Księżycowo”). Tym razem do współtworzenia spektaklu zapraszają rodziny z dziećmi w wieku od 5 do 7 lat.

 

Kolektyw Holobiont spektakle, Kolektyw Holobiont warsztaty Poznań

 

 
Podobne wydarzenia

Zobacz też