Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska
Home Dla dzieci Teatr dla dzieci Musical "Alicja w Krainie Czarów"

Musical "Alicja w Krainie Czarów"

06.05.2024 Jastrzębie-Zdrój

Organizator: TEATR MUZYCZNY FORTE JAKUB BIHUN

Musical "Alicja w Krainie Czarów"BiletyO wydarzeniuLokalizacja

BILETY

Musical "Alicja w Krainie Czarów"
poniedziałek
06.05.2024
18:00

Musical "Alicja w Krainie Czarów"

Jastrzębie-Zdrój, Miejski Ośrodek Kultury w Jastrzębiu-Zdroju

O wydarzeniu

Alicja w Krainie Czarów to przepiękna opowieść, która rozwija wyobraźnię i wzbudza wiele emocji. Inspiruje nas i dodaje nam odwagi, żeby KROCZYĆ PRZEZ ŻYCIE PEWNIE oraz ZAWSZE WALCZYĆ i NIE PODDAWAĆ SIĘ nawet gdy nadzieja jest nikła.

 

Bowiem czasami rzeczywistość robi nam niespodzianki i podsyła odpowiednią osobę, która pomoże, gdy stajemy na rozdrożu. Pokazuje, jak wiele może nam dać otwartość na innych oraz potwierdza ŻYCIOWĄ MAKSYMĘ, że pogoń za swoimi ideami odbywa się krętą i niepewną drogą.

 

To doskonały musical dla wszystkich, ponieważ każdy w tej historii znajdzie coś dla siebie. Wiele momentów zachęca do wspólnej zabawy i angażuje młodych widzów w serię nieprzewidzianych wydarzeń na scenie.

 

Ogromnym atutem widowiska są zachwycające i UNIKATOWE, przestrzennie rozbudowane kostiumy podkreślające nastrój scen.

 

Dodatkowo IMPONUJĄCE i INSPIRUJĄCE teksty piosenek z przepięknym i poruszającym podkładem muzycznym KILKUDZIESIĘCIU INSTRUMENTÓW ORKIESTRY SYMFONICZNEJ skorelowanym z ILUMINACJAMI i GRĄ ŚWIATEŁ, wprowadzą nas w tą MAGICZNĄ opowieść, a fabuła skłoni do przemyśleń i refleksji.

Lokalizacja

Podobne wydarzenia

Zobacz też