Bajki i Śpiewajki NotaBene Andrus

Bajki i Śpiewajki NotaBene Andrus

Artur Andrus autorem bajek? Tak, i to doskonałym! Zapraszamy na spektakl Bajki i Śpiewajki NotaBene Andrus w Teatrze Ateneum. Na scenie, poza Andrusem, zobaczymy Dorotę Nowakowską i Artura Barcisia. Ten bajkowo-muzyczny spektakl to doskonały pomysł na świętowanie Dnia Dziecka! Bilety już w sprzedaży. 

Inspiracją przedstawienia jest zbiór żartobliwych opowiadań na poważne tematy pt. „Bzdurki, czyli bajki dla dzieci i innych” napisanych przez Artura Andrusa. Bajkową opowieść pięknie uzupełni Grupa Wokalna NotaBena (pod dyr. Andrzeja Borzyma), która zaśpiewa popularne wiersze dla dzieci. W bohaterów „Bzdurek” wcielą się aktorzy: Dorota Nowakowska i Artur Barciś. Wystąpi też Artur Andrus. Pełne wydanie „Bzdurek, czyli bajki dla dzieci i innych” ukaże się jesienią 2018 nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia.

Bajki i Śpiewajki NotaBene Andrus bilety na spektakl już dostępne!pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bajki i Śpiewajki NotaBene Andrus
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/