Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasato-krakow-tworzy-metamorfozy
Home Dla dzieci Teatr dla dzieci Alicja po drugiej stronie lustra online

Alicja po drugiej stronie lustra online

Organizator: Teatr PAPAHEMA

Alicja po drugiej stronie lustra online O wydarzeniu

O wydarzeniu

Zapraszamy na pierwsze pokazy spektaklu dla dzieci „Alicja po drugiej stronie lustra" on-line! Wszyscy widzowie biorący udział w wydarzeniu będą mieć wyjątkową okazję towarzyszyć Alicji w podróży po krainie czystej fantazji.

O spektaklu online Alicja po drugiej stronie lustra 

W świecie po drugiej stronie lustra mieszkają wyjątkowe postaci, będące wynaturzonym uosobieniem postaw, z którymi dziecko musi nauczyć się konfrontować. Spotkania z nimi zmuszają dziewczynkę do udzielenia sobie odpowiedzi na pytanie „kim jestem?”.

 

Pełen humoru spektakl, operując środkami teatru formy, oddaje niezwykłość świata wykreowanego przez Lewisa Carrolla. Do wizyty po drugiej stronie lustra zachęcamy również dorosłych, dla których będzie ona szansą na powrót do czasów dzieciństwa.

Alicja po drugiej stronie lutra twórcy i obsada

  • przekład: Jolanta Kozak
  • adaptacja i reżyseria: Przemysław Jaszczak
  • scenografia, lalki, projekcje: Mateusz Mirowski
  • kostiumy: Adam Królikowski
  • muzyka: Piotr Klimek
  • tekst piosenki: Magda Żarnecka

obsada: Paulina Moś, Helena Radzikowska, Paweł Rutkowski, Mateusz Trzmiel

 

Uwaga: Spektakl rekomendowany jest dla dzieci od 6 roku życia 

Spektakl powstał we współpracy z Teatrem Polonia w Warszawie, który prowadzony jest przez fundację Krystyny Jandy na rzecz kultury.

Rejestrację video spektaklu zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania COVID-19.


Drodzy Widzowie, materiał video dostępny będzie w dniu prezentacji spektaklu od godziny 12:00 –  uprzejmie prosimy o wprowadzenie otrzymanego kodu dostępu po kliknięciu przycisku Zobacz spektakl. Kod aktywny będzie w godzinach 12:00-16:00.

 

 

Podobne wydarzenia

Zobacz też