Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Dla dzieci Rekreacja Aktywna Majówka - Strefa zabawy

Aktywna Majówka - Strefa zabawy

Organizator: PRORAD Grzegorz Dąbrowski

Aktywna Majówka - Strefa zabawyO wydarzeniu

O wydarzeniu

Czy marzysz o niezapomnianej przygodzie pełnej skoków, śmiechu i radości? Przyjdź na nasz plac zabaw, gdzie czeka na Ciebie prawdziwe królestwo rozrywki! Zapraszamy - Aktywna Majówka bilety już w sprzedaży!

Aktywna Majówka - Strefa zabawy w Gdyni

Od dmuchańców po karuzele, od trampolin po mega tor przeszkód - mamy wszystko, czego potrzebujesz, by poczuć dreszczyk emocji i zabawy!

Przekonaj się, jakie atrakcje kryją się w naszym magicznym miejscu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie! Nie zwlekaj! Wejścia biletowane, a my mamy dla Ciebie specjalne pakiety, które pozwolą Ci korzystać z wszystkich naszych urządzeń:

  • 30 minut ekscytującej zabawy,
  • 1 godzina intensywnych skoków,
  • 2 godziny nieustającej rozrywki!

Przyjdź i dołącz do naszej zabawy już dziś! Czekamy na Ciebie z otwartymi ramionami i mnóstwem wrażeń! 

 

Dorośli wchodzą za free z dziećmi - każde dziecko musi posiadać własny bilet, dorośli nie muszą posiadać biletu, chyba że korzystają z urządzeń.

Regulamin korzystania ze Strefy Zabawy

Zasady odpowiedzialności obowiązujące w Strefie Zabawy:

1. Wchodząc do Strefy Zabawy należy mieć świadomość, że jak przy każdej innej rekreacyjnie uprawianej dyscyplinie sportu, istnieje ryzyko doznania urazu. Uczestnik Strefy Zabawy podejmuje to ryzyko, a w przypadku Uczestnika będącego osobą niepełnoletnią –korzystanie przez niego z urządzeń dmuchanych następuje na ryzyko rodzica lub opiekuna prawnego.

2. Za szkody na osobie lub na mieniu wyrządzone z winy Uczestnika Strefy Strefy lub wskutek braku przestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu, zarówno sobie samemu jak i osobie trzeciej, organizator imprezy nie ponosi odpowiedzialności.

3. Za szkody wyrządzone z winy Uczestnika lub wskutek nieprzestrzegania postanowień niniejszego Regulaminu lub poleceń pracowników obsługi odpowiedzialność ponoszą Uczestnicy lub w przypadku osób niepełnoletnich -ich rodzice lub opiekunowie prawni.

4. Organizator imprezy, jak również jego pracownicy, nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy pozostawione w Strefie Zabawy przez Uczestników bez należytego nadzoru.

5. Zniszczenie jakiegokolwiek elementu Strefy Zabawy przez Uczestnika rodzi po jego stronie powstanie odpowiedzialności cywilnej i/lub karnej.

6. W przypadku nieprzestrzegania przez Uczestnika postanowień Regulaminu, a także niestosowania się do poleceń pracownika obsługi, w szczególności gdy zachowanie Uczestnika zagraża zdrowiu lub życiu jego lub innym Uczestnikom, pracownik obsługi ma prawo nakazania opuszczenia Strefy Zabawy.

7. Właściciel Strefy Zabawy zastrzega sobie prawo do przerwania częściowo lub całkowicie działalności Strefy Zabawy w przypadku wystąpienia złych warunków atmosferycznych lub innego niespodziewanego zdarzenia mogącego zagrozić bezpieczeństwu Uczestników.

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też