Bez Obmezhen (Bez Ograniczeń)

Bez Obmezhen (Bez Ograniczeń)

SPRAWDŹ BILETY

Bez Obmezhen (Bez Ograniczeń) w Polsce. Zapraszamy na koncerty ukraińskiego zespołu rockowego. Bez Obmezhen bilety już w sprzedaży.

Bez Obmezhen koncerty

  • Gdańsk -  09.11.2022, Parlament
  • Warszawa - 15.11.2022, Progresja
  • Rzeszów - 16.11.2022, Klub pod Palmą | przeniesiony z 15.09.2022

Bez Obmezhen (Bez Ograniczeń) to popularny ukraiński zespół. Na początku 2022 roku wyruszyli w trasę Wolni ludzie, w ramach którego mieli zagrać 100 koncertów na Ukrainie z finałowym występem na stadionie NSC „Olympiyskiy” w Kijowie. Od pierwszego dnia wojny Bez Obmezhen zajmują się wolontariatem i koncertują dla wojska i mieszkańców wyzwolonych od okupacji miast. Koncerty w Polsce będą częścią trasy Be Brave Like Ukraine, która ma na celu opowiedzieć światu o tym, co się dzieje na ukraińskiej ziemi. Dochód z koncertów, zostanie przekazany Ukraińcom, których dotknęła wojna, a także wspomoże ukraińską armię.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Bez Obmezhen (Bez Ograniczeń)
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Bez Obmezhen (Bez Ograniczeń) BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/