Koncert Alergen

Koncert Alergen

Zapraszamy na Koncert Alergen w restauracji Texas w Żorach. Alergen na żywo bilety już dostępne.

O zespole Alergen

Zespół Alergen powstał w 2005 roku w Krakowie, na swoim koncie mają trzy płyty. Ostatni album został wydany w maju tego roku. Na swoim koncie maja wiele sukcesów, m.in wygrana w konkursie „Zagraj z gwiazdami” dzięki której dwukrotnie pojawili się w słynnej o2 Arena w Londynie u boku Kombii, Ewy Farnej a także na koncercie 35-lecia Lady Pank.

 

Podczas X Festiwalu Legend Rocka w Dolinie Charlotty supportowali brytyjski zespół Sisters of Mercy. Z najnowszych dokonań zespołu warto wspomnieć o nagrodzie Grand Prix na międzynarodowym Festiwalu Carphatia 2021 w Rzeszowie za brawurowe i pełne energii wykonanie utworu „Wszystko jedno” z ich najnowszej płyty. Piosenki zespołu często goszczą na listach przebojów, niejednokrotnie zdobywając pierwsze miejsca w głosowaniach publiczności. Koncerty to dla nich łyk świeżego powietrza i paliwo rakietowe do dalszego działania.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Koncert Alergen
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/