Newsletter

Na czasie

drift-mastersopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmergala-ksw

Wszystkie wydarzenia w mieście

Home Koncerty Inne Marcin Wyrostek & AUKSO - koncert online

Marcin Wyrostek & AUKSO - koncert online

Organizator: Śląska Agencja Reklamy i Marketingu

OpisArtyści

Opis

Marcin Wyrostek z towarzyszeniem AUKSO - orkiestry kameralnej Miasta Tychy, pod batutą Marka Mosia, mogą zagościć w Twoim domu w wersji z dźwiękiem przestrzennym online! Marcin Wyrostek & AUKSO bilety na koncert online już w sprzedaży.

 

Dostęp do transmisji przez 7 dni od zakupu.

 

Zobacz koncert Marcina Wyrostka i AUKSO w jakości lepszej niż na żywo! Najwyższa jakość, przestrzenne brzmienie oraz otaczający Cię dźwięk!

Marcin Wyrostek o koncercie online:

Zagranie na akordeonie słynnych koncertów pt. "Cztery Pory Roku" Antonio Vivaldiego jest nie lada wyzwaniem, a zarazem olbrzymim polem do wykorzystania niezwykłych możliwości akordeonu. Jestem zakochany w tym utworze od wielu lat i cieszę się, że nareszcie miałem okazję zmierzyć się z nim i przetranskrybować całość na akordeon. Zawsze nurtuje mnie jedno pytanie: czy Mistrz zainteresowałby się akordeonem, gdyby ten instrument wynaleziono już w Baroku? Moim zdaniem, TAK. Jestem bardzo ciekawy Waszego zdania...Przedstawię Wam moją muzyczną wizję Czterech Pór Roku i mam nadzieję, że Was do niej przekonam.

 

Na scenie towarzyszy mi fenomenalna orkiestra AUKSO pod batutą genialnego Maestro Marka Mosia. Jest to zespół kameralny, który funkcjonuje niczym jeden organizm z zachowaniem niezwykłej subtelności, a zarazem posiada wielki „power" w brzmieniu niczym 100 osobowy rockowy band.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też