Karaibski bal Andrzejkowo-Mikołajkowy z zespołem Cubania Maikel Riff & Jose Torres

Karaibski bal Andrzejkowo-Mikołajkowy z zespołem Cubania Maikel Riff & Jose Torres

Miłośników karaibskich i latynoskich rytmów zapraszamy na coroczną szaloną kubańską imprezę taneczną celebrującą Noc Andrzejkową.  Ponieważ sam Dzień Andrzeja wypada w środę, tym razem będziemy obchodzić go w sobotnią noc 3.12. Zapraszamy na Karaibski bal Andrzejkowo-Mikołajkowy do Starego Klasztoru we Wrocławiu. Karaibski bal Andrzejkowo-Mikołajkowy z zespołem Cubania Maikel Riff & Jose Torres bilety już w sprzedaży.

O wydarzeniu 

Jak co roku czeka nas dawka energetycznej muzyki i tańca.

 

Oprawą muzyczną imprezy zajmie się sam ojciec chrzestny "Padrino" muzyki latynoskiej w Polsce – Jose Torres, którego zobaczymy na scenie w roli muzyka, konferansjera, a także DJ-a.

 

Główną atrakcją będzie część z muzyką na żywo, a w niej zaprezentuje się w tym roku skład Cubania Maikel Riff & Jose Torres.

 

Czeka nas spora dawka tanecznej muzyki tradycjonalnej w nowych aranżacjach z wyspy jak wulkan gorącej !

 

Nie zabraknie animacji – zabaw tanecznych prowadzonych przez instruktorów Torres Art. Studio i pokazów son, salsy, rueda de casino.

 

Zapraszamy wszystkich bez względu na umiejętności taneczne – zaproście przyjaciół, znajomych - celebrujmy tańcem Andrzejkową Noc :)

 

Do dyspozycji gości będą dwa poziomy - restauracja Stary Klasztor na parterze oraz koncertowo - taneczna Sala Gotycka na I piętrze, między którymi po zakupie biletu będzie można swobodnie się przemieszczać.

 

W Sali Gotyckiej odbywać się będą koncerty oraz tańce. Tutaj przewidzieliśmy ograniczoną ilość miejsc siedzących, dla tych którzy nie chcą niczego przeoczyć. Piętro niżej w Starym Klasztorze układ miejsc pozostanie restauracyjny. Specjalnie dla gości którzy chcą w spokojnej atmosferze zjeść, porozmawiać i odpocząć między

tanecznymi szaleństwami.

 

W programie :

  • koncert zespołu Cubania Maikel Riff & Jose Torres
  • pokazy salsy
  • konkurs na najlepsze przebranie – tematy Karaibski Mikołaj lub Andrzej ;)
  • taneczne zabawy z animatorami
  • integracja ze szkołami tańca i trenera
  • Dj-sety muzyczne
  • specjalne Menu Andrzejkowo Mikołajkowe (dostępne w restauracji za odrębną opłatą)

Karaibski bal Andrzejkowo-Mikołajkowy bilety

Wejściówka stojąco-tańcząca: 75 zł

Miejsce siedzące przy stoliku w restauracji Stary Klasztor (poza salą taneczną): 100 zł

W celu ustalenia miejsc prosimy o kontakt pod adresem: biuro.gotycka@gmail.com

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Karaibski bal Andrzejkowo-Mikołajkowy z zespołem Cubania Maikel Riff & Jose Torres
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/