Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejagnieszka-chylinska

Tribbs

Organizator: H&H ENTERTAINMENT JAKUB WILCZYŃSKI

TribbsO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Tribbs w Poznaniu! Serdecznie zapraszamy na koncert, który odbędzie się już 2 września w poznańskiej Plaży Wilda. Tribbs bilety na koncert już w sprzedaży. 

Tribbs koncert w Poznaniu

Data i godzina rozpoczęcia imprezy oraz godzina otwarcia bram: 02.09.2022 otwarcie bramek 18:00, koncert 20:00.

Tribbs informacje

Remixy Tribbsa pozwalają młodym słuchaczom poznać lub przypomnieć utwory, które na stałe wpisały się do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej!

 

Jego wybory, to przede wszystkim mądre i piękne piosenki z uniwersalnym przesłaniem, w tym między innymi HIT LATA 2022 "Ostatni raz zatańczysz ze mną" (FT. Kubańczyk), "Bal Wszystkich Świętych", "Ghost", "Smak słów". Jego utwory są grane w największych stacjach radiowych tj. m.in. RMF FM, RMF MAX, Radio Eska, a jego remixy, stały się socialmediowymi viralami i

pobijają rekordy wyświetleń. Na swoim koncie ma współpracę z artystami takimi jak: Oliver Heldens, Duncan Laurence, Smolasty, Kubańczyk, Qry, Ewa Farna, Margaret, Kubańczyk, Ewelina Lisowska, Viki Gabor, Laidback Luke, Volkoder, Stevie Appleton, Chemical Surf.

 

Autorskie sety przygotowane przez Mikołaja Trybulca, to za każdym razem fantastyczna zabawa, nie tylko dzięki dobrze dobranej do miejsca i wyselekcjonowanej muzyce, ale także dzięki charyzmatycznej i prowadzonej, w charakterystyczny dla Mikołaja sposób, rozmowie z publicznością.

 

Tribbs jest też połową duetu Linia Nocna, który w 2019 został nominowany do Fryderyków w kategorii "Album roku - muzyka elektroniczna”, ponad 3 mln słuchaczy w streamingu miesięcznie miliony wyświetleń na YouTube!

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Zobacz też