ROAM

ROAM

Zapraszamy na koncerty Roam! Grupa Roam wystąpi 24 listopada w Hydrozagadce w Warszawie oraz dzień później w poznańskim Klubie Pod Minogą! Kto nie może się doczekać koncertu Roam - bilety już w sprzedaży!

Poniżej prezentujemy czasówki koncertów:

Roam Poznań
18:00 - doors
19:00 - Stand Atlantic
20:00 - Roam
Roam Warszawa
19:00 - drzwi
19:45 - Stand Atlantic
20:45 - Roam

Zespół Roam to punk-rockowa grupa pochodząca z Wielkiej Brytanii. Formacja założona została w 2012 roku, debiutując pierwszą EP-ką zaledwie rok później.

Ich początkowe lata działalności muzycznej to pierwsze europejskie trasy koncertowe oraz wydanie kolejnego mini albumu - Vievpoint.

Roam był już z koncertami w naszym kraju - ich powrót do Polski dowodzi wielkiej popularności zespołu. Zachęcające jest to, że Roam pojawi się z promocją nowego materiału, który zapowiada się bardzo ciekawie!

Koncerty Roam koniecznie trzeba zobaczyć!

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

ROAM
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/