Newsletter

shared.category-mega-menu.onTime

imagine-dragonsopener-festivalred-hot-chili-peppersmiuosh-zespol-slaskhans-zimmerceline-dion

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

shared.category-mega-menu.allEventsInCity

Home Koncerty Pop Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym

Organizator: MUZK LIVE Sp. z o.o.

OpisArtyści

Opis

Zapisz się do Fan Alertu, by być na bieżąco i jako pierwszy otrzymać informacje dotyczące biletów!

 

INFORMATOR Zapoznaj się z najbardziej istotnymi informacjami praktyczno-organizacyjnymi związanymi z koncertem - informator dostępny TUTAJ!

Harmonogram koncertu*

 • 16:00 - Otwarcie bramy EE
 • 17:00 - Otwarcie bram PGE Narodowego
 • 19:00 - Taco Hemingway 
 • 21:00 - Dawid Podsiadło 
 • 23:00 - Koniec 

*harmonogram ma charakter orientacyjny i może ulec zmianie

 

Prosimy o kierowanie się do bram, które zostały wymienione na biletach - mapa wejść dostępna TUTAJ

 

> ZOBACZ WIZUALIZACJĘ PRODUKTÓW MERCHOWYCH <

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na PGE Narodowym bilety

 • Limit biletów na użytkownika: 6 sztuk

 • Wszystkie bilety na koncert są imienne

 • Sprzedaż jest prowadzona tylko online na eBilet.pl

Bilety na koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya są imienne!

Oznacza to, że podczas składania zamówienia należy obowiązkowo podać imię i nazwisko każdego uczestnika. Imię i nazwisko każdego z uczestników koncertu zostanie wydrukowane na bilecie. Bilety będą sprawdzane przy wejściu na koncert, aby porównać, czy dane zamieszczone na bilecie odpowiadają danym zawartym w dokumencie tożsamości uczestnika.

 

W sprzedaży również wyjątkowe bilety kolekcjonerskie bez dodatkowej opłaty dostępne przy zamówieniu z wysyłką pocztą lub kurierem!

 

Bilet VIP:

 • specjalne dedykowane wejście tylko dla posiadaczy biletów VIP
 • miejsca siedzące z najlepszą widocznością na scenę
 • catering
 • napoje niskoalkoholowe do 3.5% i bezalkoholowe

Bilet Premium:

 • gwarantuje miejsce siedzące z najlepszą widocznością

NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ! Bilety zakupione w innych źródłach nie gwarantują wejścia na koncert! Odradzamy dokonywanie jakichkolwiek zakupów poprzez serwisy społecznościowe, portale aukcyjne oraz serwisy zajmujące się odsprzedażą biletów.

 

Ograniczenia wiekowe

Uczestnikiem koncertu może być osoba małoletnia do 16 lat pod opieką osoby dorosłej i na wyłączną odpowiedzialność osoby dorosłej, pod której pieczą pozostaje, po nabyciu biletów wstępu zarówno dla osoby małoletniej jak i dorosłej.


Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w koncercie pod warunkiem posiadania ważnego biletu oraz podpisanej zgody opiekunów prawnych na uczestnictwo w imprezie - wzór oświadczenia dostępny TUTAJ

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway

A TERAZ: DAWID PODSIADŁO I TACO HEMINGWAY UJAWNIAJĄ SZCZEGÓŁY PIERWSZEGO WSPÓLNEGO KONCERTU! Czegoś takiego jeszcze nie było w historii zarówno tego miejsca, jak i polskiej estrady! Już 28 września 2019 roku na PGE Narodowym Dawid Podsiadło i Taco Hemingway zagrają jedyny i ostatni w tym roku koncert. 

 

Dzieli ich niewielka różnica wieku i pozornie, gatunki muzyczne, w obrębie których się poruszają, ale na pewno łączy uznanie fanów, krytyków i ogrom nagród. Obydwaj są bezsprzecznie najpopularniejszymi Artystami w Polsce. Wyprzedają największe trasy, biją rekordy popularności w serwisach streamingowych i sprzedaży płyt. Podobno pierwszy jest fanem drugiego, a drugi pierwszego. Teraz Dawid Podsiadło i Taco Hemingway wystąpią obok siebie na wyjątkowym wydarzeniu i będą to ich jedyne koncerty w tym roku.

 

Dawid Podsiadło podczas zeszłorocznej rekordowej „Małomiasteczkowej Trasy w największych halach koncertowych zgromadził ponad 110 tysięcy publiczności. Wszystkich zaskoczyła jego kolejna trasa zagrana w kilkudziesięciu małych, kameralnych salach koncertowych, często w bardzo niewielkich miejscowościach. Nadchodzący występ będzie finałem promocji jego ostatniej płyty „Małomiasteczkowy” i zamknięciem trasy koncertowej. To jedyny koncert, który Dawid zagra do końca tego roku, a być może jest to zwiastun kolejnej przerwy w aktywności koncertowej którą zafundował swoim fanom po analogicznym zakończeniu trasy promującej poprzedni album.

 

Dla Taco Hemingway'a po zeszłorocznych sukcesach z Taconafide i premierze kolejnego albumu solowego „Cafe Belga”, koncert z Podsiadło jest pierwszym po dłuższej przerwie, i jak zapowiada Artysta – absolutnie jedynym w tym roku.

 

Warto pamiętać, że bilety na ostatnią trasę Dawida Podsiadło obejmującą ponad 50 koncertów wyprzedały się w niecałe 4 minuty. Również wszystkie ubiegłoroczne koncerty Taco Hemingwaya były wyprzedane w kilka godzin po starcie sprzedaży biletów.

 

Organizatorami wydarzenia są LIMATOLA i PGE Narodowy.

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też

SzczecinPoznańKielceToruńRzeszówOpoleLublinŁódźWarszawaTrójmiastoBydgoszczWrocławLidzbark WarmińskiGliwiceBiałystokZielona GóraKrakówGdańskKatowiceOlsztyn