Kaśka Sochacka
Kaśka Sochacka
Kaśka Sochacka

Kaśka Sochacka

SPRAWDŹ BILETY

Zapraszamy na koncerty Kaśki Sochackiej do Krakowa i Radzymina! Kaska Sochacka bilety już dostępne. 

 

Nowa data:

  • 12.05.2022 Kraków | pierwotna data: 27.03.2022
  • 02.06.2022 Radzymin Scena Cegielnia

Komunikat organizatora: 

Z przyczyn zdrowotnych Kaśki Sochackiej, zaplanowany na 27 marca koncert w Krakowie w Klubie Studio musi zostać odwołany. Bardzo nam przykro, tym bardziej, że mieliśmy nadzieję do ostatniej chwili, że wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Nowa data koncertu to 12 maja 2022 godzina 19:00.

Kaśka Sochacka koncerty 2022

Po intensywnie koncertowej jesieni, Kaśka Sochacka rusza w dalszą część trasy promującej jej debiutancką płytę „Ciche dni” oraz wydaną niedawno EPkę „Ministory”.

 

Minionej jesieni, Kaśka wspólnie z zespołem zagrała blisko 30 koncertów, które w większości zostały w całości wyprzedane. W dwa miesiące przejechali Polskę wzdłuż i wszerz, pokonując prawie 10 tys. kilometrów.

 

W nadchodzących miesiącach Sochacka z zespołem ponownie wyruszy w trasę! Na scenie Kaśce towarzyszyć będą:

  • Lesław Matecki (gitara),
  • Andrzej Rajski (perkusja),
  • Paweł Harańczyk (instrumenty klawiszowe) 
  • Magdalena Laskowska (skrzypce), która gościnnie dołącza do składu zespołu.

 

 

 

pokaż więcej... zwiń

Fan Alert

rozwiń zwiń

Kaśka Sochacka
Zapisz się do specjalnego FAN ALERTU i bądź na bieżąco z informacjami, dotyczącymi tego wydarzenia!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Kaśka Sochacka BILETY

Pokaż listę wydarzeń Pokaż w formie kalendarza

Nie przegap

Obiekty

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/