Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadlofame-mma
Home Koncerty Pop Cornelia Jakobs

Cornelia Jakobs

Organizator: Fource Entertainment sp. z o o

Cornelia JakobsO wydarzeniu

O wydarzeniu

Rewelacja Eurowizji, Cornelia Jakobs w Polsce! Artystka wystąpi 23 stycznia 2024 roku w warszawskim klubie Hydrozagadka. Cornelia Jakobs bilety na koncert już w sprzedaży.

Cornelia Jakobs w Warszawie - timing koncertu

  • 19:00 - drzwi 
  • 20:00 - Cornelia Jakobs

Uwaga: podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie. 

Cornelia Jakobs informacje

Cornelia Jakobs była jedną z największych rewelacji 66. konkursu Eurowizji gdzie zajęła wysokie czwarte miejsce i swoim występem skradła serca słuchaczy na całym świecie. Teraz ta niezwykle uzdolniona Szwedka rusza w europejską trasę koncertową i już 23 stycznia 2024 roku wystąpi w warszawskim klubie Hydrozagadka.

Pochodząca z niezwykle muzykalnej rodziny (ojciec był wokalistą, a babcia uznaną kompozytorką) Cornelia przez kilka lat szukała swojej estradowej drogi, startując m.in w szwedzkiej wersji programu Idol czy zakładając dziewczęcy zespół Love Generation. Za punkt przełomowy jej kariery można jednak obrać skomponowanie hitu “Hold Me Closer”, z którym błyskawicznie podbiła rodzimy rynek i wystartowała z powodzeniem (2 miejsce w głosowaniu jury, 4 miejsce w klasyfikacji generalnej) w konkursie Piosenki Eurowizji w 2022 roku. To zapierajace dech wykonanie dało jej międzynarodowy rozgłos i bez dwóch zdań otworzyło drogę do dalszych dokonań. Warto sprawdzić jak głos Jakobs brzmi na żywo, zanim zacznie wyprzedawać największe sale w Europie!

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też