Na czasie

voucher-kinowy-heliosagnieszka-chylinskaopener-festivaldawid-podsiadlorzeszowskie-juwenaliato-krakow-tworzy-metamorfozy

BUSLAV

Organizator: SoSimple Group

BUSLAVO wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

UWAGA: W związku z bardzo małą frekwencją na koncert BUSLAVA 12.04. w Klubie BLUE NOTE w Poznaniu koncert zostaje odwołany!

Bilety na koncerty Buslava 12 kwietnia w poznańskim Klubie Blue Note już w sprzedaży. Buslav wystąpi z wyjątkowymi gośćmi, którzy od początku wspierali go w jego muzycznej drodze!

Buslav pojawi się w Niebie z wyjątkowym koncertem zamykającym promocję debiutanckiego albumu, który ukazał się 7 października w Warner Music. Singiel "Burning Low” otwiera nowy etap, szykując nas na premierę kolejnego krążka.
Buslav- multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Mając wieloletnie oraz międzynarodowe doświadczenie jako muzyk sesyjny (m.in. członek house-bandu Cheryl Pepsii Riley w Vilage Underground w NYC) postanowił wydać swój pierwszy album solowy. Prostota formy prowadzi tu bezpośrednio do istoty poruszanych treści. Buslav to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach – ujętych w dźwięki.

Debiutancki album Buslava był dwukrotnie nominowany do Fryderyków 2017 w kategorii Debiut Roku i Album Roku Pop, swoje miejsce znalazł także w promocji IV sezonu popularnego serialu TVN – “Druga Szansa”.

Kup bilety online na koncert Buslava  już teraz!
 

 

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też