Na czasie

agnieszka-chylinskalil-tracyopener-festivaldawid-podsiadlopiotr-rubik-trasarzeszowskie-juwenalia
Home Koncerty Pop bryska & LUNA

bryska & LUNA

Organizator: Good Taste Production

bryska & LUNAO wydarzeniu

O wydarzeniu

Dwa muzyczne odkrycia roku. Dwa kobiece żywioły. Dwa nurty muzyczne. bryska & LUNA 11 marca 2022 r. spotkają się na scenie poznańskiego klubu Blue Note! bryska & LUNA bilety już w sprzedaży.

bryska

Niespełna 20-letnia bryska ma za sobą bardzo pracowity okres w ciągu 4 miesięcy zdążyła zaprezentować słuchaczom 10 utworów, z których każdy zaskakuje, intryguje i pozostaje w głowie. Poza przebojowością, jej twórczość można określić też jako “ważną” chwytliwe melodie często dotykają problemów młodych ludzi, które muzyka pop zdaje się zwykle omijać. Podczas gdy piosenki “panika”, “drama” czy “naiwna” zyskują coraz większe grono fanów, to aktualnie na antenach największych polskich rozgłośni radiowych można usłyszeć najnowszy singiel bryski “lato (pocałuj mnie)”. 12 listopada ukazał się debiutancki mini-LP “jestem bryska”, który od razu po premierze trafił na szczyt listy TOP100 najlepiej sprzedających się winyli w Empiku.

Luna

LUNA to artystka sceny alternatywnej, która jako pierwsza Polka i jedna z 35 młodych, obiecujących wokalistek na świecie, została zaproszona do akcji Spotify ”EQUAL” na rzecz kobiet, a jej wizerunek prezentowany był na nowojorskim Times Square. Artystka występowała na deskach warszawskich teatrów muzycznych i opery. Tylko w ostatnim czasie zaśpiewała m.in. na scenie alternatywnej Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu czy podczas gali TikTok ”Rising Star“. Z dojrzałą wizją siebie zadebiutowała piosenką i teledyskiem ”Luna“. Słuchacze docenili także jej charakterystyczną barwę głosu w połączeniu z hipnotycznym, elektronicznym brzmieniem w kolejnych singlach: “Zgaś”, “Mniej”, “Wirtualne Przedmieście” czy “Zabierz mnie”. Najnowszy singiel Luny “Melt Away” zapowiada anglojęzyczny minialbum, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Podobne wydarzenia

Zobacz też