Na czasie

voucher-kinowy-helioswystawa-legoporwaniew-lozku-z-rabusiemdawid-podsiadloopener-festival
Home Koncerty Recital i Poezja śpiewana Irena Santor "Punkt widzenia"

Irena Santor "Punkt widzenia"

Organizator: SoSimple Group

Irena Santor "Punkt widzenia"O wydarzeniuArtyści

O wydarzeniu

Zapraszamy na koncert niekwestionowanej Pierwszej Damy Polskiej Piosenki Ireny Santor pt. „Punkt widzenia”, który odbędzie się w Auli Artis w Poznaniu już 12 listopada. Irena Santor bilety już dostępne.

Program koncertu Ireny Santor Punkt widzenia

W programie koncertu Ireny Santor znalazły się znane i lubiane przeboje Artystki. Piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia”, która w entuzjastyczny sposób została przyjęta przez recenzentów, zdobyła też serce i uznanie publiczności.

 

Nie sposób wyliczyć wybitnych osiągnięć, które składają się na trwającą od kilku dekad karierę Artystki. Irena Santor stworzyła ponad tysiąc piosenek, z których wiele stało się wielkimi przebojami, o których nie łatwo zapomnieć jak np. „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż”, „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność oraz kunszt interpretacyjny czynią z niej Artystkę wielkiego formatu – ponadczasową. Znają Ją wszyscy, niezależnie wieku a Jej piosenki są wciąż aktualne i nadal brzmią z tą samą ogromną siłą…

 

Irena Santor wystąpi z towarzyszeniem zespołu muzycznego  w składzie:  Mariusz Dubrawski – fortepian, Wojciech Ruciński – kontrabas, Grzegorz Poliszak – perkusja.

Artyści

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też