TAYKA

TAYKA

Zapraszamy na koncert TAYKA, który odbędzie się 29 września w Gdynia Blues Club. TAYKA bilety już dostępne.

 

TAYKA to żywioł, który przyciąga same pozytywne osoby. Grają tylko własne utwory. Ale na ich koncertach nie ma monotonii i można usłyszeć mieszankę wielu gatunków muzycznych.

Członkowie zespołu TAYKA

Wokalistką i jednocześnie autorką muzyki i tekstów jest Tacjana Niksa Rynkiewicz, mocno związana ze środowiskiem kulturalnym w Częstochowie i Trójmieście. Z wykształcenia jest informatykiem, zrobiła również doktorat z zakresu sztucznej inteligencji. 

Od dziecka komponowała piosenki, niektóre z nich powstały nawet  dwadzieścia parę lat wcześniej. Twórczość grupy doceniają ludzie w różnym przedziale wiekowym, często utożsamiając się z tekstami.

 

Aranże do muzyki układają wszyscy członkowie zespołu. TAYKA ma długą historię,  w którą zostało wpisanych dużo niełatwych decyzji i koniecznych zmian w zespole. Obecnie członkami grupy są artyści z całej Polski, na gitarze gra Wojciech Rynkiewicz (Częstochowa), znany również jako Rikus Van Doren zawodowy muzyk ale i twórca tatuaży, instrumenty klawiszowe - Kuba Olech (Sieradz), który szkołę muzyczną ukończył w klasie wiolonczeli, jednak jego od zawsze skłaniał się ku instrumentom klawiszowych, perkusja - Mariusz Dorsz (Gdynia), muzyk o ogromnej wrażliwości i wielkim talencie, współpracował z wieloma świetnymi muzykami na polskich scenach, saksofon - Konrad Kotarski (Płock), obecnie student Akademii Muzycznej w Gdańsku, bardzo utalentowany, wyjątkowy i dość spokojny człowiek.

Do zespołu TAYKA należy też Rafał Serwatka (Podlasie), który jest też inżynierem/ reżyserem dźwięku i ma swój ogromny udział w aranżach i rejestrowaniu naszego materiału, jest właścicielem studio nagrań Ram Tam Tam w Sopocie.  Ostatnio oficjalnie do składu TAYKA dołączył Grzegorz Żmiejewski (Gdynia) - gitara basowa.
TAYKA współpracuje też z genialnym artystą Radosławem Domańskim (Częstochowa), który wraz z całą grupą osób zrealizował dość odważny i kontrowersyjny teledysk do utworu “To nie był On”.  Film ma dość nietypową formę i głęboki podtekst, kierowany do ludzi o szerszym spojrzeniu.

 

Muzyka i teksty zespołu TAYKA skłaniają do refleksji, ale też pozwalają na dobrą, pełnej energii zabawę na każdym koncercie.

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

TAYKA
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/