Pokój Numer 3

Pokój Numer 3

Koncert bydgoskiego zespołu Pokój Numer 3! Grupa wystąpi 19 października w gdyńskim Blues Club! ZAPRASZAMY!

Zespół Pokój Numer 3 został założony w 2015 roku w Bydgoszczy. Tworzą młodzi muzycy zafascynowani bluesem i rockiem, które to gatunki można znaleźć w ich muzyce. Dodatkowo Panowie inspirują się muzyką amerykańskiego południa i country. 

Liderem Pokoju Numer 3 jest Kuba Andrzejewski - utalentowany młody gitarzysta, kompozytor i autor tekstów wszystkich utworów. Kuba jest laureatem wielu nagród jako instrumentalista oraz bywa często zapraszany do udziału w koncertach innych zespołów. W 2016 roku grupę zasilił Michał Kielak (ex-Kasa Chorych), czołowy polski harmonijkarz, doświadczony artysta o ukształtowanym stylu. W Pokoju Numer 3 grają jeszcze: na instrumentach klawiszowych Łukasz Jakubowicz (ex-zespół Ani Rusowicz), na gitarze basowej Krzysiek Ratke, a na perkusji Bartek Andrzejewski.

W październiku 2016 roku, ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana "Pusty Zamek". Gościnnie zagrało na niej wielu znakomitych artystów (m.in. Bartek Szopiński, Sebastian Riedel, John Clifton, Jarek Gajewski). Grupa występowała na wielu znaczących festiwalach - Rawa Blues, Blues Express, KATAR.

 

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Pokój Numer 3
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/