Na czasie

voucher-kinowy-heliosrzeszowskie-juwenaliaprojekt-warszawaopener-festivaljuwenalia-politechniki-lubelskiejdawid-podsiadlo
Home Koncerty Jazz i Blues Koncert przy świecach: Jazz przy setkach świec

Koncert przy świecach: Jazz przy setkach świec

Organizator: Candle Live Music

Koncert przy świecach: Jazz przy setkach świecO wydarzeniu

O wydarzeniu

Candle Live Music zaprasza na koncert z najpiękniejszymi utworami jazzowymi przy blasku setek świeć, wykonanymi przez kwintet dęty w akompaniamencie instrumentów perkusyjnych. Posłuchaj utworów legend jazzu takich jak Franka Sinatra, Steve Wonder, Glen Miller i wielu innych. Pozwól ponieść się zmysłom i przenieść w świat muzyki! Zarówno muzyczni koneserzy jak i również osoby dopiero poznające świat muzyki jazzowej spędzi z nami wspaniały wieczór. Jazz przy setkach świec bilety na koncert już w sprzedaży.

Artyści:

Koncert intrumentalny. Zagra kwintet – Echo Wrocławia w składzie:

  • Lidia Siwiec - saksofon altowy
  • Daniil Krylovich - saksofon sopranowy
  • Sławomir Koniak – saksofon tenorowy
  • Kamil Wilk - saksofon barytonowy
  • Tatsiana Kakhanouskaya - intrumenty perkusyjne

Program:LL

My way - Frank Sinatra

Sir Duke - Stevie Wonder

Fly me to the moon - Frank Sinatra / Bart Howard

In the mood - Glenn Miller

The Pink Panther - Henry Mancini

Besame Mucho - Luis Miguel

The girl from Ipanema - Astrud Gilberto / Frank Sinatra

I feel Good - James Brown

Dont Worry Be happy - Bobby McFerrin

… i wiele innych

Program może ulec małym modyfikacjom.

Miejsce

Stary Refektarz Klasztoru o. Dominikanów to barokowa perła wśród wrocławskich wnętrz, która stanowi część Kościoła św. Wojciecha we Wrocławiu, czyli jednego z najstarszych gotyckich obiektów, położonych w stolicy dolnego śląska. Wystrój refektarza pochodzi z pierwszej połowy XVIII w., a uwagę przykuwają w nim cenne sztukaterie, między innymi pozostałości fresków oraz przepiękne marmurowe lavabo, czyli ozdobna umywalnia. W tym budynku w XIX wieku mieściła się również szkoła muzyczna, którego absolwentem był Józef Elsner, późniejszy nauczyciel Fryderyka Chopina.

Nietuzinkowe wnętrze, setki świec i nastrojowe brzmienia wprawią Cię we wspaniały nastrój i dostarczą świetnej rozrywki.

Informacje dodatkowe:

  • Prosimy o wcześniejsze przybycie na wydarzenie w celu wskazania miejsca korespondującego z zakupioną strefą. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo niewpuszczenia na salę po rozpoczęciu koncertu, aby nie zakłócać odbioru innym uczestnikom oraz muzykom. 
  • Miejsca siedzące przydzielane są według kolejności przybycia (na zasadzie „kto pierwszy ten lepszy”). Jeśli zależy Państwu na siedzeniu obok siebie zalecamy przybycie na wydarzenie 30 minut przed rozpoczęciem koncertu w celu wybrania preferowanych miejsc. 
  • Minimalny wiek gości to 8 lat. Osoby poniżej 16 roku prosimy o przybycie na nasze wydarzenie w towarzystwie dorosłego.
  • Czas trwania koncertu to około 60 minut.

 

Podobne wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Zobacz wszystkie

Zobacz też