Gwiazdy Jazzu dla Centrum Zdrowia Dziecka

Gwiazdy Jazzu dla Centrum Zdrowia Dziecka

11 września w Teatrze ROMA w Warszawie odbędzie się już piąty koncert  charytatywny dla Instytutu Centrum Zdrowia Dziecka pod wspólna nazwą „Gwiazdy Jazzu dla Dzieci”.  Całkowity dochód z tych koncertów przeznaczany jest na zakup aparatury medycznej, poprawę warunków pobytu dzieci oraz ich opiekunów w szpitalu oraz niezbędne remonty. Gwiazdy Jazzu Charytatywnie bilety już dostępne. 

O koncercie Gwiazdy Jazzu dla Centrum Zdrowia Dziecka w Teatrze ROMA

Dzięki pomocy wspaniałych Artystów ze środowiska jazzowego każdy koncert służy chorym dzieciom, ale jest też niepowtarzalnym  wydarzeniem artystycznym. W najbliższym koncercie wystąpią takie znakomitości jazzu jak: Grażyna Auguścik wraz z Bester Quartet, Adam Makowicz solo oraz gość specjalny: Wojtek Mazolewski z zespołem.

 

Środki pozyskane z  tegorocznego koncertu będą przeznaczone na remont Kliniki Chirurgii Dziecięcej i Transplantacji Narządów oraz wymianę rozkładanych foteli dla rodziców przebywających z dziećmi w szpitalu

 

W poprzednich  latach na koncertach wystąpili: Gary Guthman Quartet, Krzysztof Ścierański New Quartet, Beata Przybytek z Tomkiem Kałwakiem,  Kuba Stankiewicz Trio, Marita Alban Juarez Quartet oraz Kuba Badach ze swoim zespołem, Kasia Pietrzko Trio, Monika Borzym z zespołem,  Adam Bałdych z Krzysztofem Dysem, Marcin Wasilewski Trio, Piotr Schmidt Quartet ft. Wojciech Niedziela oraz Skicki-Skiuk.

 

Środki uzyskanych z dotychczasowych koncertów (łącznie ok. 330.000 zł), pozwoliły na zakup m. in. specjalistycznych łóżek szpitalnych, pomp infuzyjnych do leczenia bólu u dzieci, pomp infuzyjnych do podaży dożylnej płynów i leków,  aparatu ultrasonograficznego, materaców do łóżek szpitalnych, foteli rozkładanych dla rodziców przebywających z dziećmi w szpitalu, wyposażenia kuchni i łazienki dla rodziców hospitalizowanych dzieci, aparatury do monitorowania funkcji życiowych, sprzętu do przechowywaniaw hipotermii  narządów do transplantacji, instrumentarium chirurgicznego, sprzętu do pracowni terapii laserowej i szeregu innych czasem drobnych rzeczy ułatwiających leczenie i pobyt naszych pacjentów w szpitalu.  

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Gwiazdy Jazzu dla Centrum Zdrowia Dziecka
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Inne wydarzenia organizatora

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/