Ela Dębska z Zespołem - polska Janis Joplin

Ela Dębska z Zespołem - polska Janis Joplin

Zapraszamy na koncert Eli Dębskiej! Już 2 października odbędzie się drugi z cyklicznych koncertów w Restauracji Texas Żory. Ela Dębska bilety już dostępne. 

Koncert Eli Dębskiej w Żorach 

Jesteśmy przekonani, że z każdym, kolejnym weekendem będzie coraz mocniej i z pewnością spełnimy oczekiwania wszystkich, zaspokoimy wszystkie gusta muzyczne. A więc: od 25.09 każda kolejna sobota umili Wam wieczór nietuzinkowymi koncertami.

 

Koncert Eli Dębskiej z zespołem. Okrzyknięta przez media polską Janis Joplin. Przez lata występowała z Maciejem Zembatym w słynnych interpretacjach piosenek Cohena. Ponadto z powodzeniem realizowała własne projekty. Aktorka znana z wielu popularnych seriali, nauczycielka śpiewu, genialna wokalistka. Bardzo ekspresyjna. Obecny jej skład zespołu łączący doświadczenie i ekspresję młodych, zdolnych muzyków gwarantuje podróż po najlepszych obszarach historii muzyki.

 

Restauracja „Texas” znajdująca się na terenie Parku Rozrywki TWINPIGS w Żorach słynie nie tylko z dobrej kuchni. Od czasu zmiany właściciela rozwija się dynamicznie, nie tylko kulinarnie. Od sierpnia rozpoczęliśmy z wielkim powodzeniem piątkowe wieczory KARAOKE.

 

pokaż więcej... zwiń
Sprzedaż biletów na to wydarzenie została zamknięta.
Dołącz do FAN ALERTU, aby być na bieżąco!

Fan Alert

rozwiń zwiń

Ela Dębska z Zespołem - polska Janis Joplin
Jeśli chcesz otrzymywać informację o podobnych wydarzeniach w przyszłości już teraz zapisz się do naszego FAN ALERTU!
Zapisałeś się do fanalertu
Jesteś zapisany do tego fanalertu

Podając adres e-mail i wysyłając nam go jednocześnie wyraźnie potwierdzasz, że zgadzasz się na przesyłanie przez eBilet Polska sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną zawartych w przesyłanym przez nas materiale marketingowym, a dotyczących produktów i usług naszych oraz naszych partnerów biznesowych. W celu świadczenia usługi będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w zakresie podanego przez Ciebie adresu e-mail. Możesz w każdym momencie cofnąć zgodę bez podawania przyczyny, lecz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej cofnięciem. Pełną informację RODO, w tym o przysługujących Ci prawach do zapomnienia, sprostowania, przeniesienia, dostępu, sprzeciwu znajdziesz w Polityce prywatności
Regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną dostępny jest tutaj
Rezygnację z FAN ALERTU należy przesłać na adres iod@ebilet.pl

Nie przegap

Polecane wydarzenia

Dbamy o Twoją prywatność

Dzięki wykorzystaniu rozwiązań takich, jak pliki cookies i pokrewne technologie oraz przetwarzaniu Twoich danych, możemy zapewnić, że wyświetlane treści lepiej odpowiedzą na Twoje potrzeby. Wyrażając zgodę na przetwarzanie danych, sprawiasz że łatwiej będzie odnaleźć Ci w eBilet dokładnie to, czego akurat szukasz i potrzebujesz. Administratorami Twoich danych będzie eBilet Polska sp. z o.o., jak również nasi Zaufani partnerzy: Facebook polityka prywatności, Google Advertising Products polityka prywatności, lista partnerów, z którymi stale współpracujemy. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane treści, pomiar reklam i treści, opinie odbiorców i opracowanie produktu. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.
Więcej informacji znajdziesz: https://www.ebilet.pl/polityka-prywatnosci/